Lisa tööotsimise kuulutus
Lisa tööpakkumine

Tööpakkumine

Tarkvarainsener

PCBA testimise protsessis

FLIR-i missioon on ambitsioonikas - arendada infrapuna ja seiretehnoloogiaid olles jätkuvalt oma ala turuliider. Meie tooted on kasutusel paljudel elualadel – olgu see inimeste päästmine, õigusrikkumiste tuvastamine, energia säästmine, ohutu navigeerimine, ülemaailmse julgeoleku tagamine või keskkonna kaitse. Rohkem infot leiate www.flir.com. Aastast 2007 toodab Tallinnas infrapunakaameraid FLIR Systems Estonia OÜ. Käesolevast aastast alates kuulume USA ettevõttele Teledyne Technologies, Inc.

Töö kirjeldus:

  • Testimisseadmete ja -programmide hooldussüsteemi väljatöötamine ja töös hoidmine
  • Testprogrammide tugi, debugimine ja järjepidev arendamine koostöös testprogrammi väljatöötlejatega
  • Testimise käigus leitud vigade analüüs ja testimisprotsessi parendused
  • Koostöö PCBA veaotsijatega
  • Testimisvahendite kontroll ja ülevaatus, kalibreerimise teostamine
  • IC programmeerimine ja tehnilise toe pakkumine sellele protsessile
  • Programmaatorite ja tarkvarade haldamine
  • Elektroonika tootmisjuhi antud jooksvate ülesannete täitmine

Kandidaadilt ootame:

  • Elektroonikaseadmete testimise protsessi ja seadmete tundmine
  • Teadmised elektrist ja oskus lugeda elektriskeeme
  • Huvi elektroonikatootmise valdkonna vastu
  • Tehniliste probleemide lahendamise oskus
  • Pühendumus, vastutusvõime, täpsus
  • Usaldusväärne ja toetav meeskonnaliige
  • Vähemalt kutsehariduslik tase elektroonikas, mehaanikas, tootearenduses või IT-s ja kõrgharidus tuleb kasuks
  • Huvi testlahenduste arendamise vastu
  • Teadmised ICT ja funktsionaaltestimistest
  • TestStand keskkonna tundmine
  • Efektiivsuse mõõdikute tundmine (FPY, Coverage, R&R)
  • Varasem kogemus inseneri või tehnikuna elektroonika valdkonnas
  • IPC standardite tundmine
  • nõutav keeleoskus: inglise - kõnes: B2, kirjas: B2; vene - kõnes: B1, kirjas: A1; eesti - kõnes: B1, kirjas: A1
  • arvutioskus: spetsialisti tase
  • nõutav haridustase: kutseharidus keskharidusega
  • varasem töökogemus: vähemalt 2 aastat
  • arvutioskus täpsustus: IC programming, PCBA testing software

Ettevõte pakub:

  • Põnevat tööd tehnoloogiaettevõttes ja perspektiivikas valdkonnas
  • Töökohta uues tootmishoones
  • Stabiilset töösuhet kasvavas ettevõttes, konkurentsivõimelist töötasu
  • Isiklikku arengut, sõbralikku meeskonda, ettevõttesiseseid üritusi
  • Spordikompensatsiooni 100 eurot kvartalis, tasuta jõusaali kasutamist
  • Ühte makstud tervisepäeva aastas
  • Tasuta kuumi jooke automaadist
  • töötasu täpsustus: Salary offer shall depend on the candidate's knowledge/experience

"Tarkvarainsener" keskmine kuupalk Eestis

currency

Mediaanpalk

3209eurot
male

Töötavaid mehi

6052
female

Töötavaid naisi

985
currency

Mediaanpalk

3112eurot
male

5926
female

949
currency

Mediaanpalk

3000eurot
male

5722
female

913
currency

Mediaanpalk

3000eurot
male

5574
female

893
currency

Mediaanpalk

2983eurot
male

5614
female

881
currency

Mediaanpalk

2820eurot
male

5577
female

845

Valitud ametinimetus kuulub ametirühma tarkvaraarendajad.

Dropdown

2021 I kvartal
Allikas: Statistikaamet

Lisainfo:

  • töökohtade arv: 1
  • tööle asumine: niipea kui võimalik
  • täiskohaga töö: jah
  • töösuhte kestus: tähtajatu
  • kandideerimise kuupäev: 15.10.2021
  • töö asukohad: Harju maakond, Osmussaare 1
  • kandideerimise dokumendid: CV

Kontakt:

Mariina Ojamäe

Volitatud isik

mariina.ojamae@flir.se 5214867 http://www.flir.com

Ole esimeste seas ja täida kandideerimise vorm!

Koosta CV

Manused:

Tööpakkumised

Vaata ka teisi FLIR SYSTEMS ESTONIA OÜ pakkumisi!

Hetkel rohkem tööpakkumisi ei ole!

Kas tunned, et võiksid kuuluda FLIR SYSTEMS ESTONIA OÜ meeskonda?
Anna endast märku!

krediidiskoor: Usaldusväärne
maineskoor: 39 690
töötajaid: 162
keskmine palk: 1615 €