Lisa tööotsimise kuulutus
Lisa tööpakkumine

Tööpakkumine

Riigihangete peaspetsialist

Töö kirjeldus:

  • Uus taaste- ja vastupidavuse rahastamisvahend (RRF) on 750 miljardi euro suuruse EL-i taasterahastu "NextGenerationEU" peamine osa. Taastekava eesmärk on leevendada koroonaviiruse pandeemia majanduslikku ja sotsiaalset mõju ning muuta Euroopa majandused ja ühiskonnad kestlikumaks ja vastupanuvõimelisemaks, ning valmistada neid paremini ette rohe- ja digipöördega kaasnevateks probleemideks. Kõikide Eesti asutuste, sh. Välisministeeriumi kavadest taasterahastu raames saab lugeda siit: https://rrf.ee/eesti-taastekava/
  • Seoses eelseisva taasterahastu tegevuse laienemisega on Välisministeeriumi haldusosakonda oodatud Eesti ettevõtteid toetama
  • RIIGIHANGETE PEASPETSIALIST
  • Riigihangete peaspetsialisti peamiseks ülesandeks on taasterahastu reformidega seotud riigihangete läbiviimine ning taasterahastu reformide vastavuse tagamine riigihangete ja riigiabi reeglistikule. Detailsemalt on tööülesanneteks riigihangete hankeplaani koostamine, riigihankedokumentide ettevalmistamine ja haldamine, riigihangete korraldamisega seotud toimingute teostamine ning lepinguprojektide ettevalmistamine.

Kandidaadilt ootame:

  • Meie ootused Sinule
  • • kõrgharidus
  • • head teadmised ja praktilised kogemused riigihangete valdkonnast
  • • teadmine, kuidas oma tööd tulemuslikult teha, julgus küsida ja soov saada asjadest sisuliselt aru
  • • eesti ja inglise keele oskus kõrgtasemel (C1), soovitavalt teiste võõrkeelte oskus
  • nõutav keeleoskus: eesti - kõnes: C1, kirjas: C1; inglise - kõnes: C1, kirjas: C1

Ettevõte pakub:

  • Mida pakume
  • • mitmekülgseid väljakutseid erinevate riigihangete ettevalmistamisel ning korraldamises taasterahastu projekti raames
  • • koostööd teiste avaliku, era- ja kolmanda sektori esindajatega
  • • võimalust osaleda taasterahastu alareformide strateegia loomisel
  • • öelda sõna sekka protsesside ja tegevuste eelarve juhtimises
  • • seda kõike kuni viieaastase tähtajaga töölepingu raames.

Lisainfo:

  • lisainfo: Kandideerimiseks palume saata CV ja motivatsioonikiri koos palgasooviga kandideerin@mfa.ee hiljemalt 25.07.2021. Lisainfo: Jaanus Karv, 637 7134, Margus Rava 637 7211
  • töökohtade arv: 1
  • tööle asumine: niipea kui võimalik
  • täiskohaga töö: jah
  • töösuhte kestus: tähtajaline
  • kandideerimise kuupäev: 25.07.2021
  • tähtaja täpsustus: kuni 5 aastat
  • töö asukohad: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Estonia pst 9
  • kandideerimise dokumendid: CV, motivatsioonikiri

Kontakt:

Värbamisspetsialist

kandideerin@mfa.ee

Ole esimeste seas ja täida kandideerimise vorm!

Koosta CV

Manused:

Tutvu meie tegemistega!

Vaata ka VÄLISMINISTEERIUM videosid!

VÄLISMINISTEERIUM videod

Virtual Business Visit between Estonia, Finland and the United Kingdom: Smart Mobility and Logistics
play-button

  • Supporting Sustainable Development in the Arctic: Estonia’s Role in Advancing Collaboration
    play-button

    Supporting Sustainable Development in the Arctic: Estonia’s Role in Advancing Collaboration

  • Välisministeeriumi virtuaalfoorum EESTLASTELE ÜLE MAAILMA
    play-button

    Välisministeeriumi virtuaalfoorum EESTLASTELE ÜLE MAAILMA

  • Виртуальный форум Министерства иностранных дел для ЗАРУБЕЖНЫХ ЭСТОНЦЕВ
    play-button

    Виртуальный форум Министерства иностранных дел для ЗАРУБЕЖНЫХ ЭСТОНЦЕВ

  • Virtual forum of the Ministry of Foreign Affairs for GLOBAL ESTONIANS
    play-button

    Virtual forum of the Ministry of Foreign Affairs for GLOBAL ESTONIANS

  • Virtual Business Forum: Estonia and Czech Republic
    play-button

    Virtual Business Forum: Estonia and Czech Republic

  • Virtual Business Forum: Estonia and Poland
    play-button

    Virtual Business Forum: Estonia and Poland

  • Eesti konsulaarvõrgustik laias maailmas
    play-button

    Eesti konsulaarvõrgustik laias maailmas

  • Smart and Green Mobility: Estonian-Swedish Virtual Forum and Matchmaking
    play-button

    Smart and Green Mobility: Estonian-Swedish Virtual Forum and Matchmaking

  • UN Security Council Arria meeting on Crimea / FM Eva-Maria Liimets
    play-button

    UN Security Council Arria meeting on Crimea / FM Eva-Maria Liimets

Tööpakkumised

Vaata ka teisi VÄLISMINISTEERIUM pakkumisi!

Hetkel rohkem tööpakkumisi ei ole!

Kas tunned, et võiksid kuuluda VÄLISMINISTEERIUM meeskonda?
Anna endast märku!

krediidiskoor: Usaldusväärne
maineskoor: 34 120
töötajaid: 635
keskmine palk: 2335 €