Meedialeht
Vali raport X

JÕGEVA VALLAVALITSUS

Meedialeht ja uudisvoog

233 külastajat

4 jälgijat

JÕGEVA VALLAVALITSUS: Success story

JÕGEVA VALLAVALITSUS started almost 3 years ago when board members took charge of the company
JÕGEVA VALLAVALITSUS`s field is activities of rural municipality and city governments. According to data from 2020, 86 more companies are active in the same field (NACE 84114), employing altogether 8809 people and the field has an estimated turnover of around 3.15 million euros in 2020.

Location

Company`s legal address is Jõgeva maakond, Jõgeva vald, Jõgeva linn, Suur tn 5.

Market share

Et kõik ausalt ära rääkida, miks ma seda raamatut kooliajal ei lugenud, pean alustama sellest, et kui oli võimalus minna raamatukokku, läksin ma klassivendadega selle asemel vahetunni ajal jõe äärde kevadist jääminekut vaatama. Nii ta siis lugemata jäi, kuid seda enam oli avastamist nüüd, aastaid hiljem.

Päris nii ka ei saa öelda, et kõik oleks halb olnud, oli headki. Näiteks saavad Sihvka ja Kiilike ülesandeks raamatukogu võlglastega `arveid õiendada`. Tootsiks ja Libleks maskeerununa ning relva (laadimata) ähvardusel õnnestub Lutsu „Kevade” raamatukogule tagasi saada. Jah, paneb lausa kukalt kratsima, et kui tagastamata raamatu tegelased ukse taha ilmuvad, siis... siis on ikka mõistlikum tähtaegadest kinni pidada.

Hoolimata kohatisest ebaõnnest(umisest) ei heida Agu Sihvka meelt. Alati on tal mõni vanasõna, mida varrukast võtta, kaaslaste optimism või lööklause, millega hoida motivatsiooni. Üks jäi meelde, õigemini tuli meelde: Pioneer on alati valmis!

Oh seda nostalgiat.

login

Läks huvitavaks?

Edasi lugemiseks

×
Irid
Sisene
Kõik artiklid

Avalik sektor

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi