Okt. 2000

Juhatuse liikme eemaldamine.

23.10.2000

Juhatuse liige eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme eemaldamine.

23.10.2000

Juhatuse liige Ljubov Tištšenko (24.01.1949) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Okt. 1996

Juhatuse liikme lisamine.

28.10.1996

Juhatuse liige lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme lisamine.

28.10.1996

Juhatuse liige Ljubov Tištšenko (24.01.1949) lisatud ettevõtte juhatusse