Jaan. 2015

Majandusaasta aruande puudumine.

01.01.2015

Puudub "2013" majandusaasta aruanne.

Veebr. 2014

Staatuse uuendus registris.

21.02.2014

Eelmine staatus registris oli "Pankrotis".
Uus staatus registris on "Kustutatud".

Jaan. 2014

Majandusaasta aruande puudumine.

01.01.2014

Puudub "2012" majandusaasta aruanne.

Juuni 2013

Maksuvõlgnevus eemaldatud.

14.06.2013

Jaan. 2013

Majandusaasta aruande puudumine.

01.01.2013

Puudub "2011" majandusaasta aruanne.

Nov. 2012

Juhatuse liikme eemaldamine.

27.11.2012

Juhatuse liige Kalev Mägi (03.08.1957) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme eemaldamine.

27.11.2012

Juhatuse liige Elvo Vilokas (26.04.1965) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme eemaldamine.

27.11.2012

Juhatuse liige eemaldatud ettevõtte juhatusest

Jaan. 2012

Majandusaasta aruande puudumine.

01.01.2012

Puudub "2010" majandusaasta aruanne.

Jaan. 2011

Majandusaasta aruande puudumine.

01.01.2011

Puudub "2009" majandusaasta aruanne.

Mai 2010

Juhatuse liikme lisamine.

18.05.2010

Juhatuse liige Kalev Mägi (03.08.1957) lisatud ettevõtte juhatusse

Jaan. 2010

Majandusaasta aruande puudumine.

01.01.2010

Puudub "2008" majandusaasta aruanne.

Okt. 2009

Juhatuse liikme eemaldamine.

09.10.2009

Juhatuse liige Sven Aria (03.10.1968) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Sept. 2009

Juhatuse liikme eemaldamine.

21.09.2009

Juhatuse liige Kristjan Pappa (11.12.1976) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme lisamine.

21.09.2009

Juhatuse liige lisatud ettevõtte juhatusse

Jaan. 2009

Majandusaasta aruande puudumine.

01.01.2009

Puudub "2007" majandusaasta aruanne.

Nov. 2008

Majandusaasta aruande esitamine.

21.11.2008

Esitatud "2007" majandusaasta aruanne.

Jaan. 2008

Majandusaasta aruande puudumine.

01.01.2008

Puudub "2006" majandusaasta aruanne.

Aug. 2007

Majandusaasta aruande esitamine.

31.08.2007

Esitatud "2006" majandusaasta aruanne.

Jaan. 2007

Majandusaasta aruande puudumine.

01.01.2007

Puudub "2005" majandusaasta aruanne.

Dets. 2006

Majandusaasta aruande esitamine.

18.12.2006

Esitatud "2005" majandusaasta aruanne.

Jaan. 2006

Majandusaasta aruande puudumine.

01.01.2006

Puudub "2004" majandusaasta aruanne.

Aug. 2005

Majandusaasta aruande esitamine.

22.08.2005

Esitatud "2004" majandusaasta aruanne.

Jaan. 2005

Majandusaasta aruande puudumine.

01.01.2005

Puudub "2003" majandusaasta aruanne.

Juuli 2004

Majandusaasta aruande esitamine.

12.07.2004

Esitatud "2003" majandusaasta aruanne.

Jaan. 2004

Majandusaasta aruande puudumine.

01.01.2004

Puudub "2002" majandusaasta aruanne.

Nov. 2003

Juhatuse liikme lisamine.

24.11.2003

Juhatuse liige Kristjan Pappa (11.12.1976) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme eemaldamine.

24.11.2003

Juhatuse liige Sirle Aria (28.02.1970) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme eemaldamine.

20.11.2003

Juhatuse liige Sven Aria (03.10.1968) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme eemaldamine.

20.11.2003

Juhatuse liige Virgo Mihkelsoo (07.12.1968) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juuni 2003

Majandusaasta aruande esitamine.

27.06.2003

Esitatud "2002" majandusaasta aruanne.

Jaan. 2003

Majandusaasta aruande puudumine.

01.01.2003

Puudub "2001" majandusaasta aruanne.

Nov. 2002

Juhatuse liikme lisamine.

12.11.2002

Juhatuse liige Sven Aria (03.10.1968) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme lisamine.

12.11.2002

Juhatuse liige Sirle Aria (28.02.1970) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme lisamine.

12.11.2002

Juhatuse liige Elvo Vilokas (26.04.1965) lisatud ettevõtte juhatusse

Aug. 2002

Majandusaasta aruande esitamine.

15.08.2002

Esitatud "2001" majandusaasta aruanne.

Jaan. 2002

Majandusaasta aruande puudumine.

01.01.2002

Puudub "2000" majandusaasta aruanne.

Juuni 2001

Majandusaasta aruande esitamine.

28.06.2001

Esitatud "2000" majandusaasta aruanne.

Veebr. 1998

Juhatuse liikme lisamine.

06.02.1998

Juhatuse liige Virgo Mihkelsoo (07.12.1968) lisatud ettevõtte juhatusse

Nov. 1996

Juhatuse liikme lisamine.

21.11.1996

Juhatuse liige Sven Aria (03.10.1968) lisatud ettevõtte juhatusse