Apr. 2000

Juhatuse liikme eemaldamine.

05.04.2000

Juhatuse liige Gunnar Mölder (07.10.1969) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Mai 1999

Juhatuse liikme eemaldamine.

06.05.1999

Juhatuse liige Reedik Niilus (26.05.1970) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Apr. 1999

Juhatuse liikme lisamine.

21.04.1999

Juhatuse liige Gunnar Mölder (07.10.1969) lisatud ettevõtte juhatusse

Nov. 1998

Juhatuse liikme lisamine.

30.11.1998

Juhatuse liige Reedik Niilus (26.05.1970) lisatud ettevõtte juhatusse