Juuni 2004

Juhatuse liikme eemaldamine.

10.06.2004

Juhatuse liige eemaldatud ettevõtte juhatusest

Okt. 2000

Juhatuse liikme eemaldamine.

11.10.2000

Juhatuse liige Riivo Väinaste (09.09.1966) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme lisamine.

11.10.2000

Juhatuse liige lisatud ettevõtte juhatusse

Aug. 2000

Juhatuse liikme lisamine.

24.08.2000

Juhatuse liige Riivo Väinaste (09.09.1966) lisatud ettevõtte juhatusse