Apr. 2019

Majandusaasta aruande esitamine.

29.04.2019

Esitatud "2018" majandusaasta aruanne.

Veebr. 2019

Juhatuse liikme eemaldamine.

01.02.2019

Juhatuse liige Ainar Viires (04.12.1963) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Nov. 2018

Maksuvõlgnevus eemaldatud.

19.11.2018

Maksuvõlgnevuse teke.

19.11.2018

Maksuvõlgnevus 0,00 EUR-i, intress 0,71 EUR-i.

Juuli 2018

Krediidilimiidi uuendus.

04.07.2018

Krediidilimiit suurenes

Mai 2018

Majandusaasta aruande esitamine.

06.05.2018

Esitatud "2017" majandusaasta aruanne.

Märts 2018

Juhatuse liikme lisamine.

07.03.2018

Juhatuse liige Peeter Piirsalu (28.10.1982) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme lisamine.

07.03.2018

Juhatuse liige Peeter Piirsalu (28.10.1982) lisatud ettevõtte juhatusse

Juuli 2017

Krediidilimiidi uuendus.

16.07.2017

Krediidilimiit suurenes

Juuni 2017

Majandusaasta aruande esitamine.

22.06.2017

Esitatud "2016" majandusaasta aruanne.

Märts 2017

Juhatuse liikme eemaldamine.

31.03.2017

Juhatuse liige Siim Tõld (08.07.1986) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juuli 2016

Krediidilimiidi uuendus.

01.07.2016

Krediidilimiit vähenes

Juuni 2016

Juhatuse liikme eemaldamine.

01.06.2016

Juhatuse liige Marten Pikaru (02.11.1983) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme lisamine.

01.06.2016

Juhatuse liige Ainar Viires (04.12.1963) lisatud ettevõtte juhatusse

Mai 2016

Majandusaasta aruande esitamine.

31.05.2016

Esitatud "2015" majandusaasta aruanne.

Jaan. 2016

Juhatuse liikme eemaldamine.

11.01.2016

Juhatuse liige Mait Tael (27.07.1957) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme eemaldamine.

11.01.2016

Juhatuse liige Kalev Pikaru (25.06.1955) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juuli 2015

Krediidilimiidi uuendus.

10.07.2015

Krediidilimiit suurenes

Jaan. 2015

Juhatuse liikme lisamine.

20.01.2015

Juhatuse liige Erko Teepere (20.07.1983) lisatud ettevõtte juhatusse

Juuli 2014

Krediidilimiidi uuendus.

15.07.2014

Krediidilimiit vähenes

Juuni 2014

Majandusaasta aruande esitamine.

17.06.2014

Esitatud "2013" majandusaasta aruanne.

Juhatuse liikme lisamine.

03.06.2014

Juhatuse liige Siim Tõld (08.07.1986) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme lisamine.

03.06.2014

Juhatuse liige Siim Tõld (08.07.1986) lisatud ettevõtte juhatusse

Okt. 2013

Deklaratsiooni esitamine.

26.10.2013

Ettevõttel on esitatud Ühendusesisese käibe aruanne (Deklaratsiooni esitamis tähtaeg: 2013-10-21)

Esitamata deklaratsioon.

22.10.2013

Ettevõttel on esitamata Ühendusesisese käibe aruanne (Deklaratsiooni esitamis tähtaeg: 2013-10-21)

Juuli 2013

Kinnistu registriosasse lisamine.

06.07.2013

Lisati registriosasse nr. 4336406 (Kinnisasi, Pärnu maakonna)

Kinnistu registriosasse lisamine.

06.07.2013

Lisati registriosasse nr. 3500934 (Kinnisasi, Saare)

Mai 2013

Majandusaasta aruande esitamine.

16.05.2013

Esitatud "2012" majandusaasta aruanne.

Jaan. 2013

Kinnistu registriosasse lisamine.

05.01.2013

Lisati registriosasse nr. 23888501 (Korteriomand, Tallinna)

Juuni 2012

Majandusaasta aruande esitamine.

25.06.2012

Esitatud "2011" majandusaasta aruanne.

Juuni 2011

Majandusaasta aruande esitamine.

28.06.2011

Esitatud "2010" majandusaasta aruanne.

Nov. 2010

Juhatuse liikme lisamine.

25.11.2010

Juhatuse liige Kalev Pikaru (25.06.1955) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme lisamine.

25.11.2010

Juhatuse liige Kalev Pikaru (25.06.1955) lisatud ettevõtte juhatusse

Juuni 2010

Majandusaasta aruande esitamine.

23.06.2010

Esitatud "2009" majandusaasta aruanne.

Juuni 2009

Majandusaasta aruande esitamine.

15.06.2009

Esitatud "2008" majandusaasta aruanne.

Juuni 2008

Majandusaasta aruande esitamine.

27.06.2008

Esitatud "2007" majandusaasta aruanne.

Juuni 2007

Majandusaasta aruande esitamine.

27.06.2007

Esitatud "2006" majandusaasta aruanne.

Juuni 2006

Juhatuse liikme lisamine.

28.06.2006

Juhatuse liige Marten Pikaru (02.11.1983) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme lisamine.

28.06.2006

Juhatuse liige Mait Tael (27.07.1957) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme lisamine.

28.06.2006

Juhatuse liige Marten Pikaru (02.11.1983) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme lisamine.

28.06.2006

Juhatuse liige Mait Tael (27.07.1957) lisatud ettevõtte juhatusse