Okt. 2011

Juhatuse liikme eemaldamine.

21.10.2011

Juhatuse liige Illar Irves (24.07.1983) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme eemaldamine.

21.10.2011

Juhatuse liige eemaldatud ettevõtte juhatusest

Mai 2008

Juhatuse liikme eemaldamine.

29.05.2008

Juhatuse liige Mart Herodes (09.10.1981) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme lisamine.

29.05.2008

Juhatuse liige Illar Irves (24.07.1983) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme lisamine.

29.05.2008

Juhatuse liige lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme lisamine.

14.05.2008

Juhatuse liige Mart Herodes (09.10.1981) lisatud ettevõtte juhatusse