Jaan. 2011

Juhatuse liikme eemaldamine.

03.01.2011

Juhatuse liige Natalja Movtšan (29.06.1970) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Mai 2008

Juhatuse liikme lisamine.

26.05.2008

Juhatuse liige Natalja Movtšan (29.06.1970) lisatud ettevõtte juhatusse