Jaan. 2019

Majandusaasta aruande puudumine.

01.01.2019

Puudub "2017" majandusaasta aruanne.

Jaan. 2018

Majandusaasta aruande puudumine.

01.01.2018

Puudub "2016" majandusaasta aruanne.

Jaan. 2017

Ettevõtte krediidisoovituse muutumine.

06.01.2017

Eelmine krediidisoovitus: "oota". Uus krediidisoovitus: "ei".

Majandusaasta aruande puudumine.

01.01.2017

Puudub "2015" majandusaasta aruanne.

Veebr. 2016

Ettevõtte krediidisoovituse muutumine.

15.02.2016

Eelmine krediidisoovitus: "ei". Uus krediidisoovitus: "oota".

Jaan. 2016

Majandusaasta aruande esitamine.

26.01.2016

Esitatud "2014" majandusaasta aruanne.

Ettevõtte krediidisoovituse muutumine.

06.01.2016

Eelmine krediidisoovitus: "oota". Uus krediidisoovitus: "ei".

Apr. 2014

Majandusaasta aruande esitamine.

09.04.2014

Esitatud "2013" majandusaasta aruanne.

Veebr. 2014

Ettevõtte krediidisoovituse muutumine.

11.02.2014

Eelmine krediidisoovitus: "jah". Uus krediidisoovitus: "oota".

Jaan. 2013

Majandusaasta aruande esitamine.

24.01.2013

Esitatud "2012" majandusaasta aruanne.

Majandusaasta aruande esitamine.

21.01.2013

Esitatud "2011" majandusaasta aruanne.

Majandusaasta aruande puudumine.

01.01.2013

Puudub "2011" majandusaasta aruanne.

Sept. 2011

Juhatuse liikme lisamine.

20.09.2011

Juhatuse liige Simone Fornaciari (19.11.1966) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme eemaldamine.

20.09.2011

Juhatuse liige Simone Fornaciari (19.11.1966) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Majandusaasta aruande esitamine.

15.09.2011

Esitatud "2010" majandusaasta aruanne.

Nov. 2010

Majandusaasta aruande esitamine.

30.11.2010

Esitatud "2009" majandusaasta aruanne.

Juuni 2009

Majandusaasta aruande esitamine.

30.06.2009

Esitatud "2008" majandusaasta aruanne.

Juuni 2008

Juhatuse liikme lisamine.

18.06.2008

Juhatuse liige Enrico Gino Levi (28.08.1959) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme lisamine.

18.06.2008

Juhatuse liige Simone Fornaciari (19.11.1966) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme eemaldamine.

18.06.2008

Juhatuse liige Margus Dintšenko (01.01.1980) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme lisamine.

18.06.2008

Juhatuse liige Simone Fornaciari (19.11.1966) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme lisamine.

04.06.2008

Juhatuse liige Margus Dintšenko (01.01.1980) lisatud ettevõtte juhatusse