Okt. 2010

Juhatuse liikme eemaldamine.

21.10.2010

Juhatuse liige Alexander Nadevaev (01.04.1980) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Sept. 2010

Juhatuse liikme lisamine.

30.09.2010

Juhatuse liige Alexander Nadevaev (01.04.1980) lisatud ettevõtte juhatusse