Mai 2011

Juhatuse liikme eemaldamine.

03.05.2011

Juhatuse liige Irina Ruzleva (24.12.1951) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Sept. 2010

Juhatuse liikme lisamine.

30.09.2010

Juhatuse liige Irina Ruzleva (24.12.1951) lisatud ettevõtte juhatusse