Nov. 2010

Juhatuse liikme eemaldamine.

11.11.2010

Juhatuse liige Marina Rõbak (12.05.1960) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Okt. 2010

Juhatuse liikme lisamine.

07.10.2010

Juhatuse liige Marina Rõbak (12.05.1960) lisatud ettevõtte juhatusse