Dets. 2015

Staatuse uuendus registris.

21.12.2015

Eelmine staatus registris oli "Registrisse kantud".
Uus staatus registris on "Kustutatud".

Juhatuse liikme eemaldamine.

21.12.2015

Juhatuse liige Raimond Masterov (04.12.1973) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Veebr. 2014

Ettevõtte krediidisoovituse muutumine.

11.02.2014

Eelmine krediidisoovitus: "jah". Uus krediidisoovitus: "oota".

Dets. 2010

Juhatuse liikme lisamine.

07.12.2010

Juhatuse liige Raimond Masterov (04.12.1973) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme eemaldamine.

07.12.2010

Juhatuse liige Liis Männiste (11.12.1980) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Nov. 2010

Juhatuse liikme eemaldamine.

29.11.2010

Juhatuse liige Liis Männiste (11.12.1980) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme lisamine.

29.11.2010

Juhatuse liige Liis Männiste (11.12.1980) lisatud ettevõtte juhatusse

Okt. 2010

Juhatuse liikme lisamine.

15.10.2010

Juhatuse liige Liis Männiste (11.12.1980) lisatud ettevõtte juhatusse