Veebr. 2011

Juhatuse liikme eemaldamine.

08.02.2011

Juhatuse liige Tanel Välimäe (27.02.1991) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Okt. 2010

Juhatuse liikme lisamine.

18.10.2010

Juhatuse liige Tanel Välimäe (27.02.1991) lisatud ettevõtte juhatusse