Märts 2011

Juhatuse liikme eemaldamine.

03.03.2011

Juhatuse liige Julia Kondratjeva (08.05.1987) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Okt. 2010

Juhatuse liikme lisamine.

18.10.2010

Juhatuse liige Julia Kondratjeva (08.05.1987) lisatud ettevõtte juhatusse