Sept. 2015

Juhatuse liikme eemaldamine.

23.09.2015

Juhatuse liige Petri Antero Kuoppala (22.11.1964) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Veebr. 2014

Ettevõtte krediidisoovituse muutumine.

11.02.2014

Eelmine krediidisoovitus: "jah". Uus krediidisoovitus: "oota".

Veebr. 2011

Juhatuse liikme eemaldamine.

25.02.2011

Juhatuse liige Paap Suurmaa (22.09.1946) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme lisamine.

25.02.2011

Juhatuse liige Petri Antero Kuoppala (22.11.1964) lisatud ettevõtte juhatusse

Nov. 2010

Juhatuse liikme eemaldamine.

30.11.2010

Juhatuse liige Paap Suurmaa (22.09.1946) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme lisamine.

30.11.2010

Juhatuse liige Paap Suurmaa (22.09.1946) lisatud ettevõtte juhatusse

Okt. 2010

Juhatuse liikme lisamine.

26.10.2010

Juhatuse liige Paap Suurmaa (22.09.1946) lisatud ettevõtte juhatusse