Okt. 2019

Juhatuse liikme lisamine.

02.10.2019

Juhatuse liige Ruth Pulk (02.02.1963) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme lisamine.

02.10.2019

Juhatuse liige Ivar Lilleberg (15.01.1988) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme eemaldamine.

02.10.2019

Juhatuse liige Meelis Maine (25.02.1957) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme eemaldamine.

02.10.2019

Juhatuse liige Leo Aadel (20.07.1968) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Veebr. 2018

Juhatuse liikme lisamine.

05.02.2018

Juhatuse liige Meelis Maine (25.02.1957) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme lisamine.

05.02.2018

Juhatuse liige Marko Teiva (02.02.1980) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme lisamine.

05.02.2018

Juhatuse liige Einar Vallbaum (09.10.1959) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme eemaldamine.

05.02.2018

Juhatuse liige Rauno Võrno (25.06.1980) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme eemaldamine.

05.02.2018

Juhatuse liige Riho Tell (27.05.1964) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme eemaldamine.

05.02.2018

Juhatuse liige Kaido Veski (24.06.1981) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme eemaldamine.

05.02.2018

Juhatuse liige Raido Tetto (28.07.1986) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme eemaldamine.

05.02.2018

Juhatuse liige Annes Naan (12.02.1959) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme eemaldamine.

05.02.2018

Juhatuse liige Erich Petrovits (16.04.1959) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme eemaldamine.

05.02.2018

Juhatuse liige Virgo Koppel (28.02.1967) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme eemaldamine.

05.02.2018

Juhatuse liige Andrus Blok (03.06.1961) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme eemaldamine.

05.02.2018

Juhatuse liige Aarne Laas (17.10.1959) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme eemaldamine.

05.02.2018

Juhatuse liige Aivar Aruja (10.11.1961) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme lisamine.

05.02.2018

Juhatuse liige Marko Teiva (02.02.1980) lisatud ettevõtte juhatusse

Mai 2017

Juhatuse liikme lisamine.

30.05.2017

Juhatuse liige Rauno Võrno (25.06.1980) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme eemaldamine.

30.05.2017

Juhatuse liige Toomas Väinaste (24.01.1950) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juuli 2016

Krediidilimiidi uuendus.

01.07.2016

Krediidilimiit vähenes

Ettevõtte krediidisoovituse muutumine.

01.07.2016

Eelmine krediidisoovitus: "oota". Uus krediidisoovitus: "jah".

Juuni 2016

Juhatuse liikme eemaldamine.

27.06.2016

Juhatuse liige Toomas Uudeberg (16.01.1960) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme eemaldamine.

27.06.2016

Juhatuse liige Jüri Landberg (19.07.1965) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme lisamine.

27.06.2016

Juhatuse liige Kaido Veski (24.06.1981) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme lisamine.

27.06.2016

Juhatuse liige Riho Tell (27.05.1964) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme lisamine.

27.06.2016

Juhatuse liige Kaido Veski (24.06.1981) lisatud ettevõtte juhatusse

Juuni 2015

Juhatuse liikme eemaldamine.

30.06.2015

Juhatuse liige Ervins Veitsurs (29.07.1951) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme lisamine.

30.06.2015

Juhatuse liige Raido Tetto (28.07.1986) lisatud ettevõtte juhatusse

Jaan. 2015

Ettevõtte krediidisoovituse muutumine.

03.01.2015

Eelmine krediidisoovitus: "jah". Uus krediidisoovitus: "oota".

Aug. 2014

Krediidilimiidi uuendus.

04.08.2014

Krediidilimiit suurenes

Juuni 2014

Krediidilimiidi uuendus.

28.06.2014

Krediidilimiit vähenes

Apr. 2014

Juhatuse liikme lisamine.

03.04.2014

Juhatuse liige Jüri Landberg (19.07.1965) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme lisamine.

03.04.2014

Juhatuse liige Mihkel Juhkami (12.07.1963) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme eemaldamine.

03.04.2014

Juhatuse liige Toomas Varek (06.06.1948) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme eemaldamine.

03.04.2014

Juhatuse liige Aivar Lankei (12.02.1961) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme eemaldamine.

03.04.2014

Juhatuse liige Raivo Uukkivi (09.03.1962) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme eemaldamine.

03.04.2014

Juhatuse liige Riina Sooäär (17.07.1976) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme lisamine.

03.04.2014

Juhatuse liige Annes Naan (12.02.1959) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme lisamine.

03.04.2014

Juhatuse liige Annes Naan (12.02.1959) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme lisamine.

03.04.2014

Juhatuse liige Erich Petrovits (16.04.1959) lisatud ettevõtte juhatusse

Märts 2014

Krediidilimiidi uuendus.

17.03.2014

Krediidilimiit suurenes

Ettevõtte krediidisoovituse muutumine.

17.03.2014

Eelmine krediidisoovitus: "oota". Uus krediidisoovitus: "jah".

Veebr. 2014

Ettevõtte krediidisoovituse muutumine.

11.02.2014

Eelmine krediidisoovitus: "jah". Uus krediidisoovitus: "oota".

Juuni 2013

Juhatuse liikme lisamine.

20.06.2013

Juhatuse liige Alari Kirt (01.09.1968) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme lisamine.

20.06.2013

Juhatuse liige Virgo Koppel (28.02.1967) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme eemaldamine.

20.06.2013

Juhatuse liige Mati Ulm (28.09.1962) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme eemaldamine.

20.06.2013

Juhatuse liige Andres Jaadla (10.03.1965) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme lisamine.

20.06.2013

Juhatuse liige Leo Aadel (20.07.1968) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme eemaldamine.

20.06.2013

Juhatuse liige Leo Aadel (20.07.1968) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme lisamine.

20.06.2013

Juhatuse liige Alari Kirt (01.09.1968) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme eemaldamine.

20.06.2013

Juhatuse liige Alari Kirt (01.09.1968) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme lisamine.

20.06.2013

Juhatuse liige Indrek Kesküla (08.09.1971) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme eemaldamine.

20.06.2013

Juhatuse liige Indrek Kesküla (08.09.1971) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme lisamine.

20.06.2013

Juhatuse liige Toomas Varek (06.06.1948) lisatud ettevõtte juhatusse

Mai 2013

Majandusaasta aruande esitamine.

27.05.2013

Esitatud "2012" majandusaasta aruanne.

Mai 2012

Juhatuse liikme lisamine.

04.05.2012

Juhatuse liige Ain Suurkaev (31.01.1963) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme eemaldamine.

04.05.2012

Juhatuse liige Rain Sepping (31.05.1967) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Apr. 2012

Majandusaasta aruande esitamine.

30.04.2012

Esitatud "2011" majandusaasta aruanne.

Veebr. 2012

Juhatuse liikme lisamine.

28.02.2012

Juhatuse liige Raivo Uukkivi (09.03.1962) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme lisamine.

28.02.2012

Juhatuse liige Riina Sooäär (17.07.1976) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme eemaldamine.

28.02.2012

Juhatuse liige Rene Treial (18.11.1959) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme eemaldamine.

28.02.2012

Juhatuse liige Allar Aron (21.08.1973) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme lisamine.

28.02.2012

Juhatuse liige Raivo Uukkivi (09.03.1962) lisatud ettevõtte juhatusse

Juuli 2011

Juhatuse liikme lisamine.

13.07.2011

Juhatuse liige Indrek Kesküla (08.09.1971) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme lisamine.

13.07.2011

Juhatuse liige Indrek Kesküla (08.09.1971) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme eemaldamine.

13.07.2011

Juhatuse liige Urmas Tamm (17.12.1954) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Mai 2011

Majandusaasta aruande esitamine.

19.05.2011

Esitatud "2010" majandusaasta aruanne.

Juhatuse liikme lisamine.

06.05.2011

Juhatuse liige Andres Jaadla (10.03.1965) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme eemaldamine.

06.05.2011

Juhatuse liige Rannar Vassiljev (08.11.1981) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme lisamine.

06.05.2011

Juhatuse liige Andres Jaadla (10.03.1965) lisatud ettevõtte juhatusse

Juuli 2010

Juhatuse liikme lisamine.

14.07.2010

Juhatuse liige Mati Ulm (28.09.1962) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme lisamine.

14.07.2010

Juhatuse liige Rannar Vassiljev (08.11.1981) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme lisamine.

14.07.2010

Juhatuse liige Alari Kirt (01.09.1968) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme lisamine.

14.07.2010

Juhatuse liige Leo Aadel (20.07.1968) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme eemaldamine.

14.07.2010

Juhatuse liige Olev Liblikmann (16.12.1953) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme eemaldamine.

14.07.2010

Juhatuse liige Jüri Sikkut (08.12.1946) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme eemaldamine.

14.07.2010

Juhatuse liige Andres Jaadla (10.03.1965) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme eemaldamine.

14.07.2010

Juhatuse liige Jüri Landberg (19.07.1965) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme eemaldamine.

14.07.2010

Juhatuse liige Kuno Rooba (13.12.1972) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme eemaldamine.

14.07.2010

Juhatuse liige Priit Pramann (31.03.1974) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme lisamine.

14.07.2010

Juhatuse liige Urmas Tamm (17.12.1954) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme lisamine.

14.07.2010

Juhatuse liige Rene Treial (18.11.1959) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme lisamine.

14.07.2010

Juhatuse liige Urmas Tamm (17.12.1954) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme lisamine.

14.07.2010

Juhatuse liige Rene Treial (18.11.1959) lisatud ettevõtte juhatusse

Mai 2010

Majandusaasta aruande esitamine.

07.05.2010

Esitatud "2009" majandusaasta aruanne.

Juuni 2007

Juhatuse liikme lisamine.

12.06.2007

Juhatuse liige Ervins Veitsurs (29.07.1951) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme eemaldamine.

12.06.2007

Juhatuse liige eemaldatud ettevõtte juhatusest

Jaan. 2006

Juhatuse liikme lisamine.

11.01.2006

Juhatuse liige Priit Pramann (31.03.1974) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme lisamine.

11.01.2006

Juhatuse liige Jüri Landberg (19.07.1965) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme lisamine.

11.01.2006

Juhatuse liige Kuno Rooba (13.12.1972) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme lisamine.

11.01.2006

Juhatuse liige Allar Aron (21.08.1973) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme lisamine.

11.01.2006

Juhatuse liige Aivar Lankei (12.02.1961) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme lisamine.

11.01.2006

Juhatuse liige Priit Pramann (31.03.1974) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme eemaldamine.

11.01.2006

Juhatuse liige Ain Suurkaev (31.01.1963) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme eemaldamine.

11.01.2006

Juhatuse liige Arvo Kübar (12.10.1950) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme eemaldamine.

11.01.2006

Juhatuse liige Jüri Aavik (28.02.1951) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme eemaldamine.

11.01.2006

Juhatuse liige Ervins Veitsurs (29.07.1951) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme eemaldamine.

11.01.2006

Juhatuse liige Urmas Tamm (17.12.1954) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme eemaldamine.

11.01.2006

Juhatuse liige Ruth Pulk (02.02.1963) eemaldatud ettevõtte juhatusest