Juuli 2018

Krediidilimiidi uuendus.

04.07.2018

Krediidilimiit suurenes

Juuli 2017

Krediidilimiidi uuendus.

16.07.2017

Krediidilimiit vähenes

Sept. 2016

Ettevõtte nime uuendus.

02.09.2016

Eelmine nimi oli "HIIUMAA LASKESPORDI KLUBI".
Uus nimi on "HIIUMAA LASKESPORDI KLUBI MTÜ".

Juuli 2016

Ettevõtte krediidisoovituse muutumine.

15.07.2016

Eelmine krediidisoovitus: "oota". Uus krediidisoovitus: "jah".

Veebr. 2014

Ettevõtte krediidisoovituse muutumine.

11.02.2014

Eelmine krediidisoovitus: "jah". Uus krediidisoovitus: "oota".

Aug. 2013

Juhatuse liikme lisamine.

09.08.2013

Juhatuse liige Tiit Vannas (17.11.1973) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme eemaldamine.

09.08.2013

Juhatuse liige eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme eemaldamine.

09.08.2013

Juhatuse liige Valeri Tamme (01.11.1956) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme eemaldamine.

09.08.2013

Juhatuse liige Märt Rajaveer (19.01.1978) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme eemaldamine.

09.08.2013

Juhatuse liige Argo Nurs (03.05.1979) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme lisamine.

09.08.2013

Juhatuse liige Aare-Villu Kattel (21.10.1968) lisatud ettevõtte juhatusse

Juuni 2013

Majandusaasta aruande esitamine.

13.06.2013

Esitatud "2012" majandusaasta aruanne.

Juuni 2012

Majandusaasta aruande esitamine.

30.06.2012

Esitatud "2011" majandusaasta aruanne.

Juuni 2011

Majandusaasta aruande esitamine.

29.06.2011

Esitatud "2010" majandusaasta aruanne.

Juuni 2010

Majandusaasta aruande esitamine.

16.06.2010

Esitatud "2009" majandusaasta aruanne.

Mai 2010

Juhatuse liikme eemaldamine.

28.05.2010

Juhatuse liige Tiit Vannas (17.11.1973) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme eemaldamine.

28.05.2010

Juhatuse liige eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme eemaldamine.

28.05.2010

Juhatuse liige Anton Kaljula (27.06.1959) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme lisamine.

28.05.2010

Juhatuse liige Aimar Hansen (22.05.1964) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme eemaldamine.

28.05.2010

Juhatuse liige Aare-Villu Kattel (21.10.1968) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Sept. 2009

Juhatuse liikme eemaldamine.

30.09.2009

Juhatuse liige eemaldatud ettevõtte juhatusest

Jaan. 2006

Juhatuse liikme eemaldamine.

02.01.2006

Juhatuse liige Tiit Vannas (17.11.1973) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme eemaldamine.

02.01.2006

Juhatuse liige eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme eemaldamine.

02.01.2006

Juhatuse liige eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme eemaldamine.

02.01.2006

Juhatuse liige Valeri Tamme (01.11.1956) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme eemaldamine.

02.01.2006

Juhatuse liige Aare-Villu Kattel (21.10.1968) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Okt. 2004

Juhatuse liikme eemaldamine.

12.10.2004

Juhatuse liige eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme eemaldamine.

12.10.2004

Juhatuse liige eemaldatud ettevõtte juhatusest

Okt. 2001

Juhatuse liikme eemaldamine.

12.10.2001

Juhatuse liige eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme eemaldamine.

12.10.2001

Juhatuse liige eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme eemaldamine.

12.10.2001

Juhatuse liige eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme eemaldamine.

12.10.2001

Juhatuse liige eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme eemaldamine.

12.10.2001

Juhatuse liige Anti Paulus (22.10.1962) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Okt. 1999

Juhatuse liikme eemaldamine.

06.10.1999

Juhatuse liige eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme eemaldamine.

06.10.1999

Juhatuse liige eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme eemaldamine.

06.10.1999

Juhatuse liige eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme eemaldamine.

06.10.1999

Juhatuse liige eemaldatud ettevõtte juhatusest