Aug. 2018

Krediidilimiidi uuendus.

09.08.2018

Krediidilimiit suurenes

Juuli 2017

Krediidilimiidi uuendus.

16.07.2017

Krediidilimiit vähenes

Märts 2017

Juhatuse liikme lisamine.

17.03.2017

Juhatuse liige Tiina Tegelmann (20.09.1958) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme eemaldamine.

17.03.2017

Juhatuse liige Ene Luik-Mudist (22.11.1959) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juuli 2016

Ettevõtte krediidisoovituse muutumine.

13.07.2016

Eelmine krediidisoovitus: "oota". Uus krediidisoovitus: "jah".

Märts 2016

Juhatuse liikme lisamine.

03.03.2016

Juhatuse liige Urmas Oras (02.05.1960) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme eemaldamine.

03.03.2016

Juhatuse liige Ants Tooming (09.06.1965) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Dets. 2015

Juhatuse liikme lisamine.

21.12.2015

Juhatuse liige Ants Tooming (09.06.1965) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme lisamine.

21.12.2015

Juhatuse liige Ants Tooming (09.06.1965) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme eemaldamine.

21.12.2015

Juhatuse liige Joel Luhamets (19.03.1952) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Sept. 2014

Ettevõtte nime uuendus.

15.09.2014

Eelmine nimi oli "EESTI EVANGEELSE LUTERLIKU KIRIKU PALAMUSE PÜHA BARTHOLOMEUSE KOGUDUS".
Uus nimi on "EESTI EVANGEELSE LUTERLIKU KIRIKU PALAMUSE PÜHA BARTHOLOMEUSE KOGUDUS MTÜ".

Juhatuse liikme lisamine.

15.09.2014

Juhatuse liige Joel Luhamets (19.03.1952) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme eemaldamine.

15.09.2014

Juhatuse liige Jaan Nuga (27.02.1974) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Veebr. 2014

Ettevõtte krediidisoovituse muutumine.

11.02.2014

Eelmine krediidisoovitus: "jah". Uus krediidisoovitus: "oota".

Juuli 2013

Majandusaasta aruande esitamine.

15.07.2013

Esitatud "2012" majandusaasta aruanne.

Juhatuse liikme lisamine.

08.07.2013

Juhatuse liige Tiina Mägi (20.10.1965) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme lisamine.

08.07.2013

Juhatuse liige Ene Luik-Mudist (22.11.1959) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme eemaldamine.

08.07.2013

Juhatuse liige Sirje Suvi (30.08.1953) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme eemaldamine.

08.07.2013

Juhatuse liige eemaldatud ettevõtte juhatusest

Okt. 2012

Majandusaasta aruande esitamine.

11.10.2012

Esitatud "2011" majandusaasta aruanne.

Juuli 2011

Majandusaasta aruande esitamine.

27.07.2011

Esitatud "2010" majandusaasta aruanne.

Nov. 2010

Juhatuse liikme lisamine.

11.11.2010

Juhatuse liige Sirje Suvi (30.08.1953) lisatud ettevõtte juhatusse

Aug. 2010

Majandusaasta aruande esitamine.

04.08.2010

Esitatud "2009" majandusaasta aruanne.

Juuli 2010

Juhatuse liikme eemaldamine.

07.07.2010

Juhatuse liige eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juuni 2009

Juhatuse liikme lisamine.

09.06.2009

Juhatuse liige Külli Paavel (05.07.1963) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme eemaldamine.

09.06.2009

Juhatuse liige eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme lisamine.

09.06.2009

Juhatuse liige lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme eemaldamine.

09.06.2009

Juhatuse liige Valdur Tamm (13.05.1946) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme eemaldamine.

09.06.2009

Juhatuse liige Tiina Tegelmann (20.09.1958) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme eemaldamine.

09.06.2009

Juhatuse liige Janne Karu (03.08.1978) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Jaan. 2008

Juhatuse liikme lisamine.

25.01.2008

Juhatuse liige lisatud ettevõtte juhatusse

Sept. 2007

Juhatuse liikme eemaldamine.

28.09.2007

Juhatuse liige Märt Jallakas (23.01.1950) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Apr. 2005

Juhatuse liikme eemaldamine.

07.04.2005

Juhatuse liige Külli Paavel (05.07.1963) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme lisamine.

07.04.2005

Juhatuse liige Märt Jallakas (23.01.1950) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme eemaldamine.

07.04.2005

Juhatuse liige eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme lisamine.

07.04.2005

Juhatuse liige Valdur Tamm (13.05.1946) lisatud ettevõtte juhatusse

Sept. 2004

Juhatuse liikme lisamine.

01.09.2004

Juhatuse liige Tiina Tegelmann (20.09.1958) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme lisamine.

01.09.2004

Juhatuse liige Arne Tegelmann (31.05.1958) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme lisamine.

01.09.2004

Juhatuse liige Külli Paavel (05.07.1963) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme lisamine.

01.09.2004

Juhatuse liige lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme lisamine.

01.09.2004

Juhatuse liige lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme lisamine.

01.09.2004

Juhatuse liige Jaan Nuga (27.02.1974) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme lisamine.

01.09.2004

Juhatuse liige Tiina Tegelmann (20.09.1958) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme lisamine.

01.09.2004

Juhatuse liige Janne Karu (03.08.1978) lisatud ettevõtte juhatusse