Juuni 2019

Juhatuse liikme eemaldamine.

12.06.2019

Juhatuse liige Svetlana Aleksejeva (03.12.1968) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juuli 2018

Krediidilimiidi uuendus.

04.07.2018

Krediidilimiit vähenes

Juuni 2017

Krediidilimiidi uuendus.

23.06.2017

Krediidilimiit suurenes

Juuli 2016

Ettevõtte krediidisoovituse muutumine.

01.07.2016

Eelmine krediidisoovitus: "oota". Uus krediidisoovitus: "jah".

Veebr. 2014

Ettevõtte krediidisoovituse muutumine.

11.02.2014

Eelmine krediidisoovitus: "jah". Uus krediidisoovitus: "oota".

Juuni 2013

Majandusaasta aruande esitamine.

27.06.2013

Esitatud "2012" majandusaasta aruanne.

Jaan. 2013

Majandusaasta aruande esitamine.

31.01.2013

Esitatud "2011" majandusaasta aruanne.

Juuni 2011

Majandusaasta aruande esitamine.

28.06.2011

Esitatud "2010" majandusaasta aruanne.

Juuni 2010

Majandusaasta aruande esitamine.

22.06.2010

Esitatud "2009" majandusaasta aruanne.

Mai 2006

Juhatuse liikme lisamine.

25.05.2006

Juhatuse liige Niina Hämarsoo (29.11.1956) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme lisamine.

25.05.2006

Juhatuse liige Svetlana Aleksejeva (03.12.1968) lisatud ettevõtte juhatusse