Apr. 2018

Ettevõtte krediidisoovituse muutumine.

06.04.2018

Eelmine krediidisoovitus: "oota". Uus krediidisoovitus: "jah".

Ettevõtte krediidisoovituse muutumine.

05.04.2018

Eelmine krediidisoovitus: "jah". Uus krediidisoovitus: "oota".

Krediidilimiidi uuendus.

03.04.2018

Krediidilimiit vähenes

Ettevõtte krediidisoovituse muutumine.

03.04.2018

Eelmine krediidisoovitus: "oota". Uus krediidisoovitus: "jah".

Jaan. 2018

Ettevõtte ettevõtlusvormi uuendus.

07.01.2018

Eelmine ettevõtlus vorm oli "Mittetulundusühing".
Uus ettevõtlusvorm on "Korteriühistu"

Juhatuse liikme lisamine.

07.01.2018

Juhatuse liige Arvo Saare (28.01.1973) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme eemaldamine.

07.01.2018

Juhatuse liige Arvo Saare (28.01.1973) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme lisamine.

07.01.2018

Juhatuse liige Aleksander Tarassov (26.11.1963) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme eemaldamine.

07.01.2018

Juhatuse liige Aleksander Tarassov (26.11.1963) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme lisamine.

07.01.2018

Juhatuse liige Lidia Stetsurenko (06.04.1955) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme eemaldamine.

07.01.2018

Juhatuse liige Lidia Stetsurenko (06.04.1955) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Ettevõtte krediidisoovituse muutumine.

01.01.2018

Eelmine krediidisoovitus: "jah". Uus krediidisoovitus: "oota".

Mai 2017

Juhatuse liikme lisamine.

16.05.2017

Juhatuse liige Lidia Stetsurenko (06.04.1955) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme eemaldamine.

16.05.2017

Juhatuse liige Igor Saiov (01.01.1982) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Okt. 2016

Ettevõtte krediidisoovituse muutumine.

15.10.2016

Eelmine krediidisoovitus: "oota". Uus krediidisoovitus: "jah".

Veebr. 2014

Ettevõtte krediidisoovituse muutumine.

11.02.2014

Eelmine krediidisoovitus: "jah". Uus krediidisoovitus: "oota".

Dets. 2013

Juhatuse liikme lisamine.

31.12.2013

Juhatuse liige Igor Saiov (01.01.1982) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme lisamine.

31.12.2013

Juhatuse liige Aleksander Tarassov (26.11.1963) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme eemaldamine.

31.12.2013

Juhatuse liige Aleksander Tarassov (26.11.1963) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme lisamine.

31.12.2013

Juhatuse liige Arvo Saare (28.01.1973) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme eemaldamine.

31.12.2013

Juhatuse liige Arvo Saare (28.01.1973) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme eemaldamine.

31.12.2013

Juhatuse liige Lidia Stetsurenko (06.04.1955) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Nov. 2012

Majandusaasta aruande esitamine.

20.11.2012

Esitatud "2011" majandusaasta aruanne.

Nov. 2011

Majandusaasta aruande esitamine.

25.11.2011

Esitatud "2010" majandusaasta aruanne.

Nov. 2010

Juhatuse liikme lisamine.

19.11.2010

Juhatuse liige Aleksander Tarassov (26.11.1963) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme lisamine.

19.11.2010

Juhatuse liige Aleksander Tarassov (26.11.1963) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme lisamine.

19.11.2010

Juhatuse liige Arvo Saare (28.01.1973) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme lisamine.

19.11.2010

Juhatuse liige Lidia Stetsurenko (06.04.1955) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme eemaldamine.

19.11.2010

Juhatuse liige eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme eemaldamine.

19.11.2010

Juhatuse liige eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme eemaldamine.

19.11.2010

Juhatuse liige Eve Kübarsepp (13.02.1967) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme eemaldamine.

19.11.2010

Juhatuse liige Janek Puieräst (27.11.1980) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Aug. 2010

Majandusaasta aruande esitamine.

26.08.2010

Esitatud "2009" majandusaasta aruanne.

Dets. 2009

Juhatuse liikme lisamine.

03.12.2009

Juhatuse liige lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme eemaldamine.

03.12.2009

Juhatuse liige Igor Saiov (01.01.1982) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Sept. 2008

Juhatuse liikme lisamine.

03.09.2008

Juhatuse liige Igor Saiov (01.01.1982) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme eemaldamine.

03.09.2008

Juhatuse liige eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juuni 2006

Juhatuse liikme lisamine.

08.06.2006

Juhatuse liige lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme lisamine.

08.06.2006

Juhatuse liige lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme lisamine.

08.06.2006

Juhatuse liige Eve Kübarsepp (13.02.1967) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme lisamine.

08.06.2006

Juhatuse liige Janek Puieräst (27.11.1980) lisatud ettevõtte juhatusse