Nov. 2019

Juhatuse liikme lisamine.

18.11.2019

Juhatuse liige Eveli Jürgenson (14.03.1979) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme eemaldamine.

18.11.2019

Juhatuse liige Hovard Nurme (24.07.1951) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juuli 2018

Krediidilimiidi uuendus.

04.07.2018

Krediidilimiit suurenes

Juuli 2017

Krediidilimiidi uuendus.

16.07.2017

Krediidilimiit vähenes

Veebr. 2017

Maksuvõlgnevus eemaldatud.

08.02.2017

Jaan. 2017

Maksuvõlgnevuse vähenemine.

12.01.2017

Maksuvõlgnevus vähenes 3 449,08 EUR-i, intress suurenes 0,00 EUR-i.

Maksuvõlgnevuse teke.

11.01.2017

Maksuvõlgnevus 3 449,08 EUR-i, intress 2,08 EUR-i.

Juuli 2016

Juhatuse liikme lisamine.

26.07.2016

Juhatuse liige Karl Õmblus (12.03.1955) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme lisamine.

26.07.2016

Juhatuse liige Mari-Liis Vanaisak (12.04.1987) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme lisamine.

26.07.2016

Juhatuse liige Hovard Nurme (24.07.1951) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme lisamine.

26.07.2016

Juhatuse liige Karl Õmblus (12.03.1955) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme eemaldamine.

26.07.2016

Juhatuse liige Karl Õmblus (12.03.1955) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme lisamine.

26.07.2016

Juhatuse liige Hovard Nurme (24.07.1951) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme eemaldamine.

26.07.2016

Juhatuse liige Hovard Nurme (24.07.1951) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme lisamine.

26.07.2016

Juhatuse liige Mari-Liis Vanaisak (12.04.1987) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme eemaldamine.

26.07.2016

Juhatuse liige Jane Nirgi (06.09.1984) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Krediidilimiidi uuendus.

13.07.2016

Krediidilimiit vähenes

Dets. 2014

Maksuvõlgnevus eemaldatud.

04.12.2014

Nov. 2014

Maksuvõlgnevuse teke.

14.11.2014

Maksuvõlgnevus 0,00 EUR-i, intress 1,11 EUR-i.

Juuli 2014

Maksuvõlgnevus eemaldatud.

12.07.2014

Maksuvõlgnevuse teke.

11.07.2014

Maksuvõlgnevus 10,90 EUR-i, intress 0,00 EUR-i.

Mai 2014

Ettevõtte krediidisoovituse muutumine.

23.05.2014

Eelmine krediidisoovitus: "ei". Uus krediidisoovitus: "oota".

Maksuvõlgnevus eemaldatud.

21.05.2014

Ettevõtte krediidisoovituse muutumine.

14.05.2014

Eelmine krediidisoovitus: "oota". Uus krediidisoovitus: "ei".

Maksuvõlgnevuse teke.

13.05.2014

Maksuvõlgnevus 2 250,09 EUR-i, intress 1,35 EUR-i.

Märts 2014

Maksuvõlgnevus eemaldatud.

10.03.2014

Veebr. 2014

Maksuvõlgnevuse teke.

28.02.2014

Maksuvõlgnevus 0,00 EUR-i, intress 4,99 EUR-i.

Ettevõtte krediidisoovituse muutumine.

11.02.2014

Eelmine krediidisoovitus: "jah". Uus krediidisoovitus: "oota".

Juuni 2013

Majandusaasta aruande esitamine.

29.06.2013

Esitatud "2012" majandusaasta aruanne.

Märts 2013

Juhatuse liikme lisamine.

27.03.2013

Juhatuse liige Jane Nirgi (06.09.1984) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme lisamine.

27.03.2013

Juhatuse liige Hovard Nurme (24.07.1951) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme lisamine.

27.03.2013

Juhatuse liige Hovard Nurme (24.07.1951) lisatud ettevõtte juhatusse

Aug. 2012

Juhatuse liikme lisamine.

07.08.2012

Juhatuse liige Karl Õmblus (12.03.1955) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme lisamine.

07.08.2012

Juhatuse liige Karl Õmblus (12.03.1955) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme eemaldamine.

07.08.2012

Juhatuse liige Aare Priks (27.03.1948) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme eemaldamine.

07.08.2012

Juhatuse liige Kalle Riitmuru (23.09.1958) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme eemaldamine.

07.08.2012

Juhatuse liige Aivar Kuuskvere (04.08.1960) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme eemaldamine.

07.08.2012

Juhatuse liige Ain Sibul (30.05.1961) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme eemaldamine.

07.08.2012

Juhatuse liige Avo Põder (16.06.1964) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme eemaldamine.

07.08.2012

Juhatuse liige Märt Laansalu (06.01.1968) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme eemaldamine.

07.08.2012

Juhatuse liige Maano Koemets (18.02.1968) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme eemaldamine.

07.08.2012

Juhatuse liige Rein Anton (30.10.1972) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juuli 2012

Majandusaasta aruande esitamine.

03.07.2012

Esitatud "2011" majandusaasta aruanne.

Juuli 2011

Juhatuse liikme lisamine.

05.07.2011

Juhatuse liige Maano Koemets (18.02.1968) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme eemaldamine.

05.07.2011

Juhatuse liige Uno Rootsmaa (01.08.1958) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Majandusaasta aruande esitamine.

01.07.2011

Esitatud "2010" majandusaasta aruanne.

Juuni 2010

Majandusaasta aruande esitamine.

29.06.2010

Esitatud "2009" majandusaasta aruanne.

Mai 2006

Juhatuse liikme lisamine.

23.05.2006

Juhatuse liige Aare Priks (27.03.1948) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme lisamine.

23.05.2006

Juhatuse liige Uno Rootsmaa (01.08.1958) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme lisamine.

23.05.2006

Juhatuse liige Kalle Riitmuru (23.09.1958) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme lisamine.

23.05.2006

Juhatuse liige Aivar Kuuskvere (04.08.1960) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme lisamine.

23.05.2006

Juhatuse liige Ain Sibul (30.05.1961) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme lisamine.

23.05.2006

Juhatuse liige Avo Põder (16.06.1964) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme lisamine.

23.05.2006

Juhatuse liige Märt Laansalu (06.01.1968) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme lisamine.

23.05.2006

Juhatuse liige Rein Anton (30.10.1972) lisatud ettevõtte juhatusse