Aug. 2018

Krediidilimiidi uuendus.

09.08.2018

Krediidilimiit vähenes

Juuli 2017

Ettevõtte krediidisoovituse muutumine.

16.07.2017

Eelmine krediidisoovitus: "oota". Uus krediidisoovitus: "jah".

Aug. 2016

Ettevõtte nime uuendus.

15.08.2016

Eelmine nimi oli "FOLGISELLIDE SELTS".
Uus nimi on "FOLGISELLIDE SELTS MTÜ".

Juhatuse liikme eemaldamine.

15.08.2016

Juhatuse liige Ülle Podekrat (16.12.1958) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Dets. 2015

Maksuvõlgnevus eemaldatud.

02.12.2015

Nov. 2015

Maksuvõlgnevuse teke.

11.11.2015

Maksuvõlgnevus 0,00 EUR-i, intress 8,06 EUR-i.

Maksuvõlgnevus eemaldatud.

10.11.2015

Okt. 2015

Maksuvõlgnevuse teke.

30.10.2015

Maksuvõlgnevus 0,00 EUR-i, intress 8,06 EUR-i.

Apr. 2014

Maksuvõlgnevus eemaldatud.

21.04.2014

Maksuvõlgnevuse teke.

11.04.2014

Maksuvõlgnevus 0,34 EUR-i, intress 0,00 EUR-i.

Veebr. 2014

Ettevõtte krediidisoovituse muutumine.

18.02.2014

Eelmine krediidisoovitus: "ei". Uus krediidisoovitus: "oota".

Maksuvõlgnevus eemaldatud.

17.02.2014

Ettevõtte krediidisoovituse muutumine.

12.02.2014

Eelmine krediidisoovitus: "oota". Uus krediidisoovitus: "ei".

Maksuvõlgnevuse teke.

11.02.2014

Maksuvõlgnevus 705,07 EUR-i, intress 0,42 EUR-i.

Ettevõtte krediidisoovituse muutumine.

11.02.2014

Eelmine krediidisoovitus: "jah". Uus krediidisoovitus: "oota".

Aug. 2013

Maksuvõlgnevus eemaldatud.

19.08.2013

Juuli 2013

Maksuvõlgnevuse teke.

13.07.2013

Maksuvõlgnevus 0,02 EUR-i, intress 0,00 EUR-i.

Juuli 2012

Majandusaasta aruande esitamine.

17.07.2012

Esitatud "2011" majandusaasta aruanne.

Juuni 2011

Majandusaasta aruande esitamine.

28.06.2011

Esitatud "2010" majandusaasta aruanne.

Juuli 2010

Majandusaasta aruande esitamine.

02.07.2010

Esitatud "2009" majandusaasta aruanne.

Okt. 2006

Juhatuse liikme lisamine.

23.10.2006

Juhatuse liige Ülo Needo (06.12.1950) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme lisamine.

23.10.2006

Juhatuse liige Haimar Sokk (06.11.1961) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme lisamine.

23.10.2006

Juhatuse liige Haimar Sokk (06.11.1961) lisatud ettevõtte juhatusse