Juuli 2018

Krediidilimiidi uuendus.

04.07.2018

Krediidilimiit suurenes

Apr. 2018

Krediidilimiidi uuendus.

06.04.2018

Krediidilimiit suurenes

Ettevõtte krediidisoovituse muutumine.

06.04.2018

Eelmine krediidisoovitus: "oota". Uus krediidisoovitus: "jah".

Ettevõtte krediidisoovituse muutumine.

05.04.2018

Eelmine krediidisoovitus: "jah". Uus krediidisoovitus: "oota".

Krediidilimiidi uuendus.

03.04.2018

Krediidilimiit vähenes

Ettevõtte krediidisoovituse muutumine.

03.04.2018

Eelmine krediidisoovitus: "oota". Uus krediidisoovitus: "jah".

Jaan. 2018

Ettevõtte krediidisoovituse muutumine.

01.01.2018

Eelmine krediidisoovitus: "jah". Uus krediidisoovitus: "oota".

Nov. 2016

Juhatuse liikme lisamine.

14.11.2016

Juhatuse liige Kuldar Kiho (25.07.1978) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme lisamine.

14.11.2016

Juhatuse liige Gisela Toomesoo (21.05.1977) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme eemaldamine.

14.11.2016

Juhatuse liige Oliver Tiidus (10.02.1981) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme eemaldamine.

14.11.2016

Juhatuse liige Anti Päiv (02.06.1982) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juuli 2016

Ettevõtte krediidisoovituse muutumine.

13.07.2016

Eelmine krediidisoovitus: "oota". Uus krediidisoovitus: "jah".

Veebr. 2014

Ettevõtte krediidisoovituse muutumine.

11.02.2014

Eelmine krediidisoovitus: "jah". Uus krediidisoovitus: "oota".

Juuni 2012

Majandusaasta aruande esitamine.

29.06.2012

Esitatud "2011" majandusaasta aruanne.

Juuni 2011

Majandusaasta aruande esitamine.

01.06.2011

Esitatud "2010" majandusaasta aruanne.

Juuli 2010

Majandusaasta aruande esitamine.

09.07.2010

Esitatud "2009" majandusaasta aruanne.

Sept. 2006

Juhatuse liikme lisamine.

18.09.2006

Juhatuse liige Oliver Tiidus (10.02.1981) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme lisamine.

18.09.2006

Juhatuse liige Anti Päiv (02.06.1982) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme lisamine.

18.09.2006

Juhatuse liige Marko Kuusk (03.09.1970) lisatud ettevõtte juhatusse