Veebr. 2020

Maksuvõlgnevus eemaldatud.

13.02.2020

Maksuvõlgnevuse teke.

11.02.2020

Maksuvõlgnevus 895,36 EUR-i, intress 0 EUR-i.

Jaan. 2020

Maksuvõlgnevus eemaldatud.

13.01.2020

Maksuvõlgnevuse teke.

11.01.2020

Maksuvõlgnevus 1 621,70 EUR-i, intress 0 EUR-i.

Okt. 2019

Maksuvõlgnevus eemaldatud.

14.10.2019

Maksuvõlgnevuse teke.

12.10.2019

Maksuvõlgnevus 892,36 EUR-i, intress 0 EUR-i.

Sept. 2019

Maksuvõlgnevus eemaldatud.

12.09.2019

Maksuvõlgnevuse teke.

11.09.2019

Maksuvõlgnevus 892,36 EUR-i, intress 0 EUR-i.

Juuli 2019

Maksuvõlgnevus eemaldatud.

16.07.2019

Maksuvõlgnevuse teke.

11.07.2019

Maksuvõlgnevus 892,36 EUR-i, intress 0 EUR-i.

Mai 2019

Maksuvõlgnevus eemaldatud.

13.05.2019

Maksuvõlgnevuse teke.

11.05.2019

Maksuvõlgnevus 892,36 EUR-i, intress 0 EUR-i.

Jaan. 2019

Juhatuse liikme lisamine.

28.01.2019

Juhatuse liige Silver Reisi (27.07.1961) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme lisamine.

28.01.2019

Juhatuse liige Einar Vallbaum (09.10.1959) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme lisamine.

28.01.2019

Juhatuse liige Mait Markus (17.04.1972) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme eemaldamine.

28.01.2019

Juhatuse liige Janika Saar (19.03.1965) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme eemaldamine.

28.01.2019

Juhatuse liige Peeter Pokkinen (09.10.1974) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Maksuvõlgnevus eemaldatud.

01.01.2019

Dets. 2018

Maksuvõlgnevuse teke.

12.12.2018

Maksuvõlgnevus 0,00 EUR-i, intress 3,27 EUR-i.

Maksuvõlgnevus eemaldatud.

10.12.2018

Okt. 2018

Juhatuse liikme lisamine.

02.10.2018

Juhatuse liige Maksim Iljin (19.04.1987) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme eemaldamine.

02.10.2018

Juhatuse liige Iraida Tšubenko (30.11.1955) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme eemaldamine.

02.10.2018

Juhatuse liige Jüri Kiik (27.12.1951) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Aug. 2018

Ettevõtte krediidisoovituse muutumine.

13.08.2018

Eelmine krediidisoovitus: "ei". Uus krediidisoovitus: "jah".

Ettevõtte krediidisoovituse muutumine.

12.08.2018

Eelmine krediidisoovitus: "jah". Uus krediidisoovitus: "ei".

Juuli 2018

Maksuvõlgnevuse teke.

12.07.2018

Maksuvõlgnevus 0,00 EUR-i, intress 1,37 EUR-i.

Maksuvõlgnevus eemaldatud.

10.07.2018

Krediidilimiidi uuendus.

04.07.2018

Krediidilimiit suurenes

Veebr. 2018

Ettevõtte krediidisoovituse muutumine.

14.02.2018

Eelmine krediidisoovitus: "ei". Uus krediidisoovitus: "jah".

Maksuvõlgnevuse vähenemine.

13.02.2018

Maksuvõlgnevus vähenes 522,40 EUR-i, intress suurenes 0,31 EUR-i.

Ettevõtte krediidisoovituse muutumine.

13.02.2018

Eelmine krediidisoovitus: "jah". Uus krediidisoovitus: "ei".

Maksuvõlgnevuse teke.

13.02.2018

Maksuvõlgnevus 522,40 EUR-i, intress 0,00 EUR-i.

Juuli 2017

Krediidilimiidi uuendus.

16.07.2017

Krediidilimiit suurenes

Juuli 2016

Ettevõtte krediidisoovituse muutumine.

13.07.2016

Eelmine krediidisoovitus: "oota". Uus krediidisoovitus: "jah".

Dets. 2015

Juhatuse liikme lisamine.

30.12.2015

Juhatuse liige Valdek Kilk (09.12.1956) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme lisamine.

30.12.2015

Juhatuse liige Raim Sarv (03.02.1976) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme lisamine.

30.12.2015

Juhatuse liige Janika Saar (19.03.1965) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme eemaldamine.

30.12.2015

Juhatuse liige Aldo Koppel (06.03.1972) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme lisamine.

30.12.2015

Juhatuse liige Janika Saar (19.03.1965) lisatud ettevõtte juhatusse

Juuni 2015

Juhatuse liikme lisamine.

29.06.2015

Juhatuse liige Iraida Tšubenko (30.11.1955) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme lisamine.

29.06.2015

Juhatuse liige Peeter Pokkinen (09.10.1974) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme lisamine.

29.06.2015

Juhatuse liige Iraida Tšubenko (30.11.1955) lisatud ettevõtte juhatusse

Ettevõtte nime uuendus.

29.06.2015

Eelmine nimi oli "VIRUMAA RANNAKALURITE ÜHING".
Uus nimi on "VIRUMAA RANNAKALURITE ÜHING MTÜ".

Juhatuse liikme eemaldamine.

29.06.2015

Juhatuse liige Rein Merirand (17.10.1959) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme eemaldamine.

29.06.2015

Juhatuse liige Kalle Kekki (04.06.1959) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Veebr. 2014

Ettevõtte krediidisoovituse muutumine.

11.02.2014

Eelmine krediidisoovitus: "jah". Uus krediidisoovitus: "oota".

Juuni 2013

Majandusaasta aruande esitamine.

12.06.2013

Esitatud "2012" majandusaasta aruanne.

Apr. 2013

Juhatuse liikme eemaldamine.

03.04.2013

Juhatuse liige eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme eemaldamine.

03.04.2013

Juhatuse liige Slavik Astašenkov (25.04.1946) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme eemaldamine.

03.04.2013

Juhatuse liige Ago Vilu (01.11.1946) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme lisamine.

03.04.2013

Juhatuse liige Aldo Koppel (06.03.1972) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme eemaldamine.

03.04.2013

Juhatuse liige Sergei Kaasik (06.12.1967) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme eemaldamine.

03.04.2013

Juhatuse liige Riina Sooäär (17.07.1976) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Veebr. 2013

Juhatuse liikme lisamine.

25.02.2013

Juhatuse liige Mari Sepp (02.01.1974) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme lisamine.

25.02.2013

Juhatuse liige Rein Merirand (17.10.1959) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme lisamine.

25.02.2013

Juhatuse liige Kalle Kekki (04.06.1959) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme lisamine.

25.02.2013

Juhatuse liige Kalle Kekki (04.06.1959) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme eemaldamine.

25.02.2013

Juhatuse liige Ago Laine (07.06.1951) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Sept. 2012

Juhatuse liikme lisamine.

11.09.2012

Juhatuse liige Riina Sooäär (17.07.1976) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme eemaldamine.

11.09.2012

Juhatuse liige Koit Oras (10.07.1980) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juuni 2012

Majandusaasta aruande esitamine.

29.06.2012

Esitatud "2011" majandusaasta aruanne.

Juuni 2011

Majandusaasta aruande esitamine.

14.06.2011

Esitatud "2010" majandusaasta aruanne.

Mai 2011

Majandusaasta aruande esitamine.

10.05.2011

Esitatud "2009" majandusaasta aruanne.

Dets. 2010

Juhatuse liikme lisamine.

23.12.2010

Juhatuse liige Olavi Kasemaa (03.12.1943) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme lisamine.

23.12.2010

Juhatuse liige Ago Vilu (01.11.1946) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme eemaldamine.

23.12.2010

Juhatuse liige Ivo Korjus (04.12.1954) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme lisamine.

23.12.2010

Juhatuse liige Ago Laine (07.06.1951) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme eemaldamine.

23.12.2010

Juhatuse liige Aare Kase (24.08.1957) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme eemaldamine.

23.12.2010

Juhatuse liige Margus Paalo (11.08.1960) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme lisamine.

23.12.2010

Juhatuse liige Koit Oras (10.07.1980) lisatud ettevõtte juhatusse

Juuni 2010

Juhatuse liikme eemaldamine.

22.06.2010

Juhatuse liige Lembo Pikkamäe (16.09.1956) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme eemaldamine.

22.06.2010

Juhatuse liige Märt-Aarne Kreek (05.08.1941) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme eemaldamine.

22.06.2010

Juhatuse liige Aldo Koppel (06.03.1972) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Apr. 2009

Juhatuse liikme lisamine.

03.04.2009

Juhatuse liige lisatud ettevõtte juhatusse

Dets. 2008

Juhatuse liikme lisamine.

08.12.2008

Juhatuse liige Jüri Kiik (27.12.1951) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme lisamine.

08.12.2008

Juhatuse liige Ivo Korjus (04.12.1954) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme lisamine.

08.12.2008

Juhatuse liige Lembo Pikkamäe (16.09.1956) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme lisamine.

08.12.2008

Juhatuse liige Slavik Astašenkov (25.04.1946) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme lisamine.

08.12.2008

Juhatuse liige Hanno Nõmme (19.02.1949) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme lisamine.

08.12.2008

Juhatuse liige Jüri Kiik (27.12.1951) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme eemaldamine.

08.12.2008

Juhatuse liige Tiit Sepp eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme lisamine.

08.12.2008

Juhatuse liige Aare Kase (24.08.1957) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme lisamine.

08.12.2008

Juhatuse liige Margus Paalo (11.08.1960) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme lisamine.

08.12.2008

Juhatuse liige Sergei Kaasik (06.12.1967) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme lisamine.

08.12.2008

Juhatuse liige Aldo Koppel (06.03.1972) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme eemaldamine.

08.12.2008

Juhatuse liige Kaarel Einpalu (18.02.1982) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Märts 2007

Juhatuse liikme lisamine.

12.03.2007

Juhatuse liige Kaarel Einpalu (18.02.1982) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme lisamine.

12.03.2007

Juhatuse liige Märt-Aarne Kreek (05.08.1941) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme lisamine.

12.03.2007

Juhatuse liige Kaarel Einpalu (18.02.1982) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme lisamine.

12.03.2007

Juhatuse liige Tiit Sepp lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme lisamine.

12.03.2007

Juhatuse liige Kaarel Einpalu (18.02.1982) lisatud ettevõtte juhatusse