Jaan. 2019

Ettevõtte krediidisoovituse muutumine.

01.01.2019

Eelmine krediidisoovitus: "jah". Uus krediidisoovitus: "oota".

Jaan. 2018

Ettevõtte ettevõtlusvormi uuendus.

07.01.2018

Eelmine ettevõtlus vorm oli "Mittetulundusühing".
Uus ettevõtlusvorm on "Korteriühistu"

Juhatuse liikme lisamine.

07.01.2018

Juhatuse liige Toomas Lepp (26.08.1970) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme eemaldamine.

07.01.2018

Juhatuse liige Toomas Lepp (26.08.1970) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Sept. 2017

Ettevõtte krediidisoovituse muutumine.

10.09.2017

Eelmine krediidisoovitus: "oota". Uus krediidisoovitus: "jah".

Märts 2016

Ettevõtte nime uuendus.

14.03.2016

Eelmine nimi oli "SUUR-LIIVA 15 KÜ".
Uus nimi on "KORTERIÜHISTU SUUR-LIIVA 15 MTÜ".

Veebr. 2014

Ettevõtte ettevõtlusvormi uuendus.

21.02.2014

Eelmine ettevõtlus vorm oli "Korteriühistu".
Uus ettevõtlusvorm on "Mittetulundusühing"

Ettevõtte krediidisoovituse muutumine.

11.02.2014

Eelmine krediidisoovitus: "jah". Uus krediidisoovitus: "oota".

Juuni 2013

Majandusaasta aruande esitamine.

27.06.2013

Esitatud "2012" majandusaasta aruanne.

Aug. 2012

Majandusaasta aruande esitamine.

16.08.2012

Esitatud "2011" majandusaasta aruanne.

Sept. 2011

Juhatuse liikme lisamine.

20.09.2011

Juhatuse liige Toomas Lepp (26.08.1970) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme eemaldamine.

20.09.2011

Juhatuse liige Rein Remma (28.02.1947) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juuni 2011

Majandusaasta aruande esitamine.

27.06.2011

Esitatud "2010" majandusaasta aruanne.

Juuni 2010

Majandusaasta aruande esitamine.

29.06.2010

Esitatud "2009" majandusaasta aruanne.

Mai 2008

Juhatuse liikme eemaldamine.

27.05.2008

Juhatuse liige eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme eemaldamine.

27.05.2008

Juhatuse liige Indrek Uusen (17.05.1970) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme eemaldamine.

27.05.2008

Juhatuse liige Karl Raatpalu (15.09.1977) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme lisamine.

27.05.2008

Juhatuse liige Rein Remma (28.02.1947) lisatud ettevõtte juhatusse

Mai 2007

Juhatuse liikme eemaldamine.

16.05.2007

Juhatuse liige Valeri Šeripov (21.06.1947) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme eemaldamine.

16.05.2007

Juhatuse liige Peeter Romanov (17.02.1959) eemaldatud ettevõtte juhatusest

Juhatuse liikme lisamine.

16.05.2007

Juhatuse liige lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme lisamine.

16.05.2007

Juhatuse liige Karl Raatpalu (15.09.1977) lisatud ettevõtte juhatusse

Märts 2007

Juhatuse liikme lisamine.

07.03.2007

Juhatuse liige Valeri Šeripov (21.06.1947) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme lisamine.

07.03.2007

Juhatuse liige Peeter Romanov (17.02.1959) lisatud ettevõtte juhatusse

Juhatuse liikme lisamine.

07.03.2007

Juhatuse liige Indrek Uusen (17.05.1970) lisatud ettevõtte juhatusse