344 külastajat on viibinud sellel profiilil
2 MIN 11 SEK uurib tausta keskmine klient
1 352 406 korda ulatus selle ettevõtte bränd külastajateni

Konkurendilugu

Tegija tunneb turgu!
Storybook soovitab

PRÜGIVEDU.EE OÜ: Edulugu

PRÜGIVEDU.EE OÜ alustas peaaegu 9 aastat tagasi, mil juhatuse liikmed Ott Reinaas ja Maarek Grünthal, seda juhtima hakkasid. Ott'l oli selleks ajaks ettevõtluskogemust ligikaudu 4 aastat ja Maarek'l 10 aastat PRÜGIVEDU.EE OÜ valdkond on tavajäätmete kogumine. Samas valdkonnas (EMTAK 38111) on tegutsevaid ettevõtteid 2019 aasta seisuga kokku 56 tükki, kes annavad tööd kokku 1206-le ini...

Storybook soovitab koostööks

Siin on sarnaste tegevusladega ettevõtted, kes ootavad Sinult tellimust! Parima pakkumise saamiseks saada oma tellimus kõigile neile Storybooki postkasti. Konkurentsitult parimad hinnad!

RP PAKEND OÜ storybook

RP PAKEND OÜ peavoolumeedias

RP PAKEND OÜ seosed veebis

Veebisügavustest RP PAKEND OÜ kohta leiduvad nimed, märk- ja omadussõnad aitavad mõista selle ettevõtte olemust, suhteid, väärtuslikkust või traagikat.

RP PAKEND OÜ toetused KIK-ilt

Logo
Pakendijäätmete sorteerimissüsteemi arendamine
01.07.2014
Projekti nimi: Pakendijäätmete sorteerimissüsteemi arendamine
Maakond: Harju maakond
Fond: Euroopa Liidu Ühtekuuluvusfond (ÜF)
Projekti maksumus: 264 750,00 €
Projekti finantseering: 119 138,00 €
Periood: 2007-2013
Alguskuupäev: 01.07.2014
Lõpukuupäev: 31.08.2015
Aasta: 2014
Staatus: Lõpetatud
Projekti lühikirjeldus: Projekt on planeeritud ellu viia aastatel 2014 ja 2015. Projekti elluviimine on käsitletud eraldiseisvate etappidena, milledeks on Projekti rakendumiseks vajalike eeltööde teostamine, Projekti elluviimine ning hilisem seadmete haldamine ja ettevõtte töökorraldus. Projekti elluviimiseks vajalike eeltöödena on praeguseks teostatud: - investeeringu maksumuse määramiseks eelhinnapakkumiste küsimine; - tehniliste- ja finantsalternatiivide analüüsimine; - keskkonnamõjude eelhinnangu koostamine. Sorteerimisliini seadmete hankimisele eelnevalt teostatakse Taotleja poolt omafinantseeringute arvelt ladustusplatsi asfalteerimine ja sorteerimishoone rajamine. Projekti raames soetatakse sorteerimisliin ning teostatakse sellega seonduva ehitustööd. Sorteerimisliin valiti välja kolme hinnapakkumise esitanud seadmetootja tehnilisi lahendusi analüüsides. Lisaks hinnakriteeriumile said eduka pakkuja valimisel määravaks ka seadmete ekspluatatsioonikulud ning tarnija poolt pakutav tehniline tugi. Pakkumuste ülevaatusel ja võrdlemisel osutus Taotleja jaoks majanduslikult soodsaimaks Technobalt Eesti OÜ pakkumus. Ehitustööde teostaja leidmiseks viiakse toetusesaaja poolt läbi lihtmenetlusega hange ning valitakse tellija jaoks välja majanduslikult soodsaim pakkumus. Projekti meeskonda kuuluvad projektijuht ja raamatupidaja. OÜ RP Pakend poolseks projektijuhiks ja toetusesaaja esindajaks on määratud Üllar Huik. Projektijuhi töö põhiline eesmärk on koordineerida kogu protsessi ning jälgida, et iga etapi raames saavutataks rahastamistaotluses planeeritud tulemused. Raamatupidaja ülesanneteks on Projekti finantsaruandluse nõuetekohane koostamine. Raamatupidaja ülesandeid täidab projektis OÜ RP Pakend pearaamatupidaja, kel on vastav kvalifikatsioon ning vastav töökogemus nimetatud ülesannete täitmiseks. Projekti elluviimise järgselt kuuluvad kõik projekti raames soetatud varad OÜ-le RP Pakend. Seadmete soetamise järgselt sõlmitakse tootjaga hooldusleping, mis annab kindluse hangitavate seadmet

RP PAKEND OÜ toetused EAS-ilt

Logo
PAKENDIJÄÄTMETE SORTEERIMISSÜSTEEMI ARENDAMINE ...
01.07.2014
Projekti nimi: PAKENDIJÄÄTMETE SORTEERIMISSÜSTEEMI ARENDAMINE 2.1.0601.14-0089
Protsent: 45
Projekti suurus: 119 138,00 €
Projekti ajavahemik: 01.07.2014 - 31.08.2015
Piirkond: HARJU MAAKOND / MAARDU LINN
Toetusmeede: 2.1.6.1 JÄÄTMETE KOGUMISE, SORTIMISE JA TAASKASUTUSSE SUUNAMISE ARENDAMINE
Fond: CF
Projekti lühikirjeldus: PROJEKTI LÜHIKIRJELDUS:NN PROJEKT ON PLANEERITUD ELLU VIIA AASTATEL 2014 JA 2015. PROJEKTI ELLUVIIMINE ON KÄSITLETUD ERALDISEISVATE ETAPPIDENA, MILLEDEKS ON PROJEKTI RAKENDUMISEKS VAJALIKE EELTÖÖDE TEOSTAMINE, PROJEKTI ELLUVIIMINE NING HILISEM SEADMETE HALDAMINE JA ETTEVÕTTE TÖÖKORRALDUS. PROJEKTI ELLUVIIMISEKS VAJALIKE EELTÖÖDENA ON PRAEGUSEKS TEOSTATUD: - INVESTEERINGU MAKSUMUSE MÄÄRAMISEKS EELHINNAPAKKUMISTE KÜSIMINE; - TEHNILISTE- JA FINANTSALTERNATIIVIDE ANALÜÜSIMINE; - KESKKONNAMÕJUDE EELHINNANGU KOOSTAMINE. SORTEERIMISLIINI SEADMETE HANKIMISELE EELNEVALT TEOSTATAKSE TAOTLEJA POOLT OMAFINANTSEERINGUTE ARVELT LADUSTUSPLATSI ASFALTEERIMINE JA SORTEERIMISHOONE RAJAMINE. PROJEKTI RAAMES SOETATAKSE SORTEERIMISLIIN NING TEOSTATAKSE SELLEGA SEONDUVA EHITUSTÖÖD. SORTEERIMISLIIN VALITI VÄLJA KOLME HINNAPAKKUMISE ESITANUD SEADMETOOTJA TEHNILISI LAHENDUSI ANALÜÜSIDES. LISAKS HINNAKRITEERIUMILE SAID EDUKA PAKKUJA VALIMISEL MÄÄRAVAKS KA SEADMETE EKSPLUATATSIOONIKULUD NING TARNIJA POOLT PAKUTAV TEHNILINE TUGI. PAKKUMUSTE ÜLEVAATUSEL JA VÕRDLEMISEL OSUTUS TAOTLEJA JAOKS MAJANDUSLIKULT SOODSAIMAKS TECHNOBALT EESTI OÜ PAKKUMUS. EHITUSTÖÖDE TEOSTAJA LEIDMISEKS VIIAKSE TOETUSESAAJA POOLT LÄBI LIHTMENETLUSEGA HANGE NING VALITAKSE TELLIJA JAOKS VÄLJA MAJANDUSLIKULT SOODSAIM PAKKUMUS. PROJEKTI MEESKONDA KUULUVAD PROJEKTIJUHT JA RAAMATUPIDAJA. OÜ RP PAKEND POOLSEKS PROJEKTIJUHIKS JA TOETUSESAAJA ESINDAJAKS ON MÄÄRATUD ÜLLAR HUIK. PROJEKTIJUHI TÖÖ PÕHILINE EESMÄRK ON KOORDINEERIDA KOGU PROTSESSI NING JÄLGIDA, ET IGA ETAPI RAAMES SAAVUTATAKS RAHASTAMISTAOTLUSES PLANEERITUD TULEMUSED. RAAMATUPIDAJA ÜLESANNETEKS ON PROJEKTI FINANTSARUANDLUSE NÕUETEKOHANE KOOSTAMINE. RAAMATUPIDAJA ÜLESANDEID TÄIDAB PROJEKTIS OÜ RP PAKEND PEARAAMATUPIDAJA, KEL ON VASTAV KVALIFIKATSIOON NING VASTAV TÖÖKOGEMUS NIMETATUD ÜLESANNETE TÄITMISEKS. PROJEKTI ELLUVIIMISE JÄRGSELT KUULUVAD KÕIK PROJEKTI RAAMES SOETATUD VARAD OÜ-LE RP PAKEND. SEADMETE SOETAMISE JÄRGSELT SÕLMITAKSE TOOTJAGA HOOLDUSLEPING, MIS ANNAB KINDLUSE HANGITAVATE SEADMETE PIKAAJALISEKS KASUTAMISEKS. OÜ RP PAKEND VÕIMEKUST VARADE HALDAMISEL KINNITAVAD ETTEVÕTTE SENISED MAJANDUSTULEMUSED.

RP PAKEND OÜ hanked

Logo
Maardu jäätmejaama sorteerimisliini ostmine
22.12.2014
Projekti nimi: Maardu jäätmejaama sorteerimisliini ostmine
Projekti tellija: RP Pakend OÜ
Projekti tellija registrikood: 12095939
Tüüp: LM
Avaldamise kuupäev: 22.12.2014
Esitamise kuupäev: 12.01.2015
Projekti lühikirjeldus: Hankelepingu ese on jäätmejaama sorteerimisliini tarne ja paigaldus Maardu linnas aadressil Vana-Narva mnt 16 a / Nurmevälja tn 5.
Eeldatav maksumus: 250 000,00 €
Aeg: PERIOOD: 2015-01-16, 2015-06-30
Lepingu maksumus: 279 000,00 €
Lepingu tegelik maksumus: 279 000,00 €

Storybook soovitab (võrdlev reklaam)

0.99
PRÜGIVEDU.EE OÜ
Registrikood: 11973562

Soovitame sarnaseid artikleid