Rohkema info nägemiseks:

RIIGIKAITSE EDENDAMISE SA

Ärimeedia ja uudisvoog
?
Ärimeedialehel külastusi - 490; jälgijaid - 2. Arvustusi - 0; Artikleid 0 "Kirjuta RIIGIKAITSE EDENDAMISE SA kohta arvamuslugu!"

RIIGIKAITSE EDENDAMISE SA hetkeolukord

Juba 490 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding ja tema tegevusi jälgib 2 Storybooki kasutajat. Ettevõttele hinnanguid antud ei ole ja kommentaarid puuduvad samuti.

Tegevusaruanne 2022

Sihtasutuse eesmärk on Eesti kaitseväe ja Kaitseliidu infotehnoloogilise varustatuse ja väljaõppe parandamise toetamine ning Eesti kaitseväe ja

Kaitseliidu isikkoosseisu üldharidusliku, juhtimisalase ning infotehnoloogilise haridustaseme tõstmisele kaasaaitamine, samuti nii endistele, kui teenistuses olevatele kaitseväelastele ja kaitseliitlastele mitmekülgse meditsiinilise abi pakkumine sh nende perede toetamine ning meditsiinilise ja humanitaarabilise toetuse pakkumine või sellega seotud teenuste kättesaadavaks tegemine relvastatud konfliktides kannatada saanutele sh tsiviilisikutele, nii Eestis kui välismaal ning kaitseväelaste ja kaitseliitlaste tunnustamine.

Sihtasutus on eraõiguslik juriidiline isik.

Sihtasutuse põhikirjaline tegevus eesmärgi saavutamiseks hõlmab muuhulgas: (cid:127) vara kogumist Eesti kaitseväele ja Kaitseliidule infotehnoloogilise riistvara ja tarkvara võõrandamiseks või kasutusse andmiseks; (cid:127) Eesti kaitseväele ja Kaitseliidule infotehnoloogilise riistvara ja tarkvara võõrandamist või kasutusse andmist; (cid:127) vara kogumist sõjalistes konfliktides kannatada saanutele abi andmiseks; (cid:127) vara kogumist kaitseväelaste ja kaitseliitlaste tunnustamiseks ja ergutuste määramiseks; (cid:127) vara kogumist muuks humanitaarse iseloomuga abi andmiseks, mis seondub Sihtasutuse eesmärkidega.

Sihtasutuse põhitegevuseks ei ole ettevõtlus ja Sihtasutus ei kasuta ettevõtlustulu põhikirjavälistel eesmärkidel.

Sihtasutusel on õigus teha kõiki tehinguid ja toiminguid, mis on vajalikud eesmärgi saavutamiseks. Sihtasutus arendab kahepoolset ja mitmepoolset koostööd välisriikide organisatsioonidega, kelle eesmärgid ja tegevus sarnanevad Sihtasutuse eesmärkidega.

Asutajad võivad otsustada Sihtasutuse lõpetamise kõigi asutajate otsusel. Nõukogu võib otsustada Sihtasutuse lõpetamise üksnes mõjuvatel põhjustel, eelkõige Sihtasutuse eesmärgi saavutamisel või Sihtasutuse tegevuseks vajalike varaliste vahendite lõppemisel. Sihtasutuse lõpetamise otsus on vastu võetud, kui selle poolt on hääletanud kõik nõukogu liikmed ja selleks on nõusoleku andnud asutaja Eesti Vabariik.

Nõukogu teavitab kirjalikult asutajaid Sihtasutuse lõpetamist otsustava nõukogu koosoleku kokkukutsumisest.

Tegevus 2022. aastal

SA tegevus seisnes annetuste kogumises ja võetud kohustuste täitmises. Uue tegevusena algatati heategevuskampaania Ukraina iseseisvuse toetamiseks, läbi erineva humanitaarabi pakkumise.

2022 aasta annetuste kogusumma on 2 610 279 eurot, sellest panka laekunud 2 497 187 eurot.

Panka laekunud sihtotstarbelised annetused on 37 500 eurot ja mittesihtotstarbelised annetused on 2 459 687 eurot. Tamre fondist on kasutatud sihtotstarbelist annetust summas 3 000 eurot. Mitterahaline annetus Ukraina humanitaarabiks on 110 092 eurot.

Sihtasutus jätkab annetuste kogumist järgnevatel aastatel uute ja olemasolevate projektide rahastamiseks.

Aasta Ohvitseri ja Aasta allohvitseri konkurss.

Alates 2007. a korraldavad sihtasutus ning Kaitseväe Peastaap koos „Aasta ohvitser“ ja „Aasta allohvitser“ konkurssi. 2020. aastal muudeti konkursi tingimusi - vähendati preemiate arvu viielt kolmele mõlemas kategoorias ning suurendati tunnustusega koos käivat rahalist preemiat.

“Aasta ohvitseri” ja “Aasta allohvitseri” preemia suurus on à 5 000 eurot ja ergutuspreemiad valituks mitteosutunud, kuid konkursil tunnustatud ohvitseridele ja allohvitseridele a`1 000 eurot.

Konkurss on avalik ja viiakse läbi üks kord aastas ja algatatakse Kaitseväe Peastaabi personaliosakonna poolt enne kaitseväe aastapäeva.

Tunnustusega tõstetakse esile ülalnimetatud kriteeriumidele vastavaid ohvitsere ning allohvitsere (3 ohvitseri ja 3 allohvitseri, võitja + 2 ergutuspreemiat), pärjates nende seast valitud ühe ohvitseri “Aasta ohvitseri” ja ühe allohvitseri “Aasta allohvitseri” tiitliga ning koos sellega kaasneva rahalise ergutusega. Preemiad maksab välja ja selleks vajalikud rahalised vahendid tagab Riigikaitse Edendamise Sihtasutus.

“Aasta ohvitser” ja “Aasta allohvitser” tiitlit antakse üks kord ühele inimesele tema teenistusaja kestel.

Iga kaitseväelane võib teha ettepanekuid oma kolleegide/ülemate/alluvate hea teenistuse tunnustamiseks tema esitamisega konkursi kandidaadiks.

Preemia kätteandmine toimub pidulikult kaitseväe aastapäeva tähistamise üritusel Riigikaitse Edendamise Sihtasutuse esindaja poolt.

Tunnustamist käsitlevate normdokumentide süsteemi haldab ja nende täitmise ja kaasajastamise eest vastutab Kaitseväe Peastaabi personaliosakond.

Vastavalt memorandumile ja kaitseväe personaliosakonna poolt läbiviidud konkursile autasustati 2022.a. parimaid pidulikult Kaitseväe aastapäeval.

RIIGIKAITSE EDENDAMISE SA kontaktid

Koostööpartnerid

Ettevõtte suurimad koostööpartnerid

EE- Eesti

Dropdown

kõik artiklid

Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Loader

Loader

App Ad

Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.