Rohkema info nägemiseks:

EESTI FESTIVALIORKESTER SA

Ärimeedia ja uudisvoog
?
Ärimeedialehel külastusi - 474; jälgijaid - 0. Arvustusi - 0; Artikleid 0 "Kirjuta EESTI FESTIVALIORKESTER SA kohta arvamuslugu!"

EESTI FESTIVALIORKESTER SA hetkeolukord

Juba 474 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding aga tema tegevusi ei jälgi ükski kasutaja. Ettevõttele hinnanguid antud ei ole ja kommentaarid puuduvad samuti.

Tegevusaruanne 2022

SA Eesti Festivaliorkester asutati 2016. aastal, kuid asutamisaastal olulist majandustegevust ei toimunud.

2016. aastal toimusid EFO esimese (2017. aastal toimunud) kontserditurnee ettevalmistused.

2017. aasta augustikuus toimus Eesti Festivaliorkestri esimene turnee, mis oli pühendatud Eesti Euroopa Liidu eesistumisele.

2018. aasta jaanuaris toimus Eesti Vabariigi 100. sünnipäevale pühendatud turnee, mille käigus anti kontserte Belgias, Austrias, Saksamaal,

Šveitsis ja Luxemburgis.

2019. aastal toimus Eesti Festivaliorkestri kontsertturnee Jaapanis. Lisaks turneedele on Eesti Festivaliorkester iga-aastaselt osalenud 2-3 kontserdiga Pärnu Muusikafestivali raames.

2020-2021 olid suured segadused muusikamaailmas, sest koroonapiirangute tõttu oli reisimine äärmiselt etteennustamatu. Kuigi EFO plaanides oli külastada mitut Euroopas toimuvat muusikafestivali (s.h Salzburgi Festival), ei teostunud need plaanid erinevate piirangute tõttu.

2022. aasta lõpuni on ilmunud kolm Eesti Festivaliorkestri CD-d firmalt Alpha Classics, millistest Erkkki-Sevn Tüüri autoriplaat „Mythos“ võitis maineka prantsuse muusikaajakirja Diapason aastaauhinna kaasaegse muusika kategoorias ning viimane CD „Estonian premieres“ Tõnu

Kõrvitsa, Helena Tulve, Ülo Kriguli, Tauno Aintsi ja Lepo Sumera teostega kuulutati Eesti Muusikaauhindade galal 2022 Aasta Klassikaalbumiks.

2022. aastal andis Eesti Festivaliorkester Pärnu Muusikafestivali raames neli kontserti 16., 17., 21. ja 22. juulil. Solistideks olid Joshua Bell,

Stefan Dohr, Wayne Marshall, Triin Ruubel ja Marcel Johannes Kits. Festivali käigus salvestati seekord Poola heliloojate Lutosnawski ja

Bacewiczi loomingut, mis kombineerituna Eduard Tubina teostega ilmuvad CD-l 2023. aastal.

2022. aastaks oli planeeritud Eesti Festivaliorkestri turnee Soome, Lõuna-Koreasse ja Hiinasse. Jätkuvate koroonapiirangute ja suhete halvenemise tõttu jäid kontserdid Hiinas toimumata.

Orkester kogunes uuesti augusti lõpus ning kontserdid toimusid: 30. augustil Tallinnas 31. augustil Lahtis Sibeliuse Festivali raames 3. septembril Soulis (Seoul Arts Center) 4. septembril Tongyeongi kontserdisaalis 5. septembril Gyeonggis (Gyeonggi Arts Center)

Kavas olid Arvo Pärdi, Erkki-Sven Tüüri, Jean Sibeliuse, Pjotr Tšaikovski ja Johannes Brahmsi teosed. Solistidena tegid turneel kaasa Triin

Ruubel ja Marcel Johannes Kits.

Eesti Festivaliorkestri kontserdid pälvisid Soome ja Lõuna-Korea ajakirjanduses äärmiselt positiivset vastukaja.

2022. aastal toimus ka Eesti Festivaliorkestri järgnevate aastate töö planeerimine – 2023. aasta Pärnu Muusikafestivali ettevalmistamine ning kontsertide korraldamine Euroopa ühes prestiižikaimas kontserdisaalis Hamburgi Elbphilharmonie’s ning Grafeneggi Festivalil Austrias. Samuti algasid ettevalmistused 2024. aasta jaanuaris toimuvaks turneeks Saksamaal, Austrias, Šveitsis ning Araabia Ühendemiraatides.

EESTI FESTIVALIORKESTER SA kontaktid

Koostööpartnerid

Ettevõtte suurimad koostööpartnerid

EE- Eesti

Dropdown

kõik artiklid

Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Loader

Loader

App Ad

Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.