Lisa oma ettevõtte lugu Storybooki

Liitu Inforegistriga tasuta. Hakka kasutajaks

ELLEX RAIDLA ADVOKAADIBÜROO OÜ – Eesti isikuandmete kaitse seadus on puudulik

Üleeuroopaline isikuandmete kaitse üldmäärus hakkas kehtima 25. mail, kuid iga liikmesriik peab määruse nõuded ja nende rikkumisele järgnevad meetmed vastavalt oma parema äranägemise järgi täpsustama. Tänaseks ei ole aga riigikogu uue isikuandmete kaitse seaduse eelnõu teise lugemise etapist kaugemale jõudnud ning sestap ei saa Ellex Raidla Advokaadibüroo OÜ advokaadi Merlin Liisi ja juhtivpartner Ants Nõmperi sõnul andmekaitse eirajat trahvida, kirjutab Äripäev.

Olukord on igati piinlik ning kahjustab Eesti e-riigi mainet. Vaatame veidi lähemalt, mis sorti ettevõttega on, olukorrale tähelepanu juhtinud, Ellex Raidla Advokaadibüroo OÜ  puhul tegu.

Ellex Raidla Advokaadibüroo OÜ alustas peaaegu 21 aastat tagasi, mil juhatuse liikmed Sven Papp ja Jüri Raidla, seda juhtima hakkasid. Svenil oli selleks ajaks ettevõtluskogemust ligikaudu 1 aasta jagu ja Jüril kogemus puudus. Firma valdkond on advokaatide ja advokaadibüroode tegevus. Samas valdkonnas (EMTAK 69101) on tegutsevaid ettevõtteid 2018. aasta seisuga kokku 211 tükki, kes annavad tööd kokku 1111-le inimesele ja kogu valdkonna tänavune käibeprognoos on ca 85,03 miljonit eurot.

68 töötajaga Ellex Raidla Advokaadibüroo OÜ on ettevõte, kelle käive moodustab 2018. aastal turuosast 12 protsenti. Viimase viie aasta jooksul on ettevõte teeninud omanikutulu 12 miljonit eurot, tehes selleks käivet kokku 28,63 miljonit eurot. Firma ekspordib oma teenuseid ka väljaspoole Eestit, tehes müüki Euroopa Liidu riikidesse nagu Soome, Leedu, Prantsusmaa, Taani, Saksamaa, Rootsi, Suurbritannia, Holland ja väljaspoole Euroopa Liidu riike nagu Norra, Ameerika Ühendriigid ja Šveits. Ekspordi osakaal käibest on orienteeruvalt 32 protsenti.

Ellex Raidla Advokaadibüroo OÜ varad ja finantsid 2017. aastal:

  • Ühe töötaja tootlikkus: 141 940 eurot
  • Kasumimarginaal: 40 protsenti
  • Töötajate arv suurenes 4 töötaja võrra
  • Käive tõusis: 22 protsenti (7 096 975 eurot)
  • Finantshinnang: Väga hea

Ellex Raidla Advokaadibüroo OÜ juhatuse liikmed

Ants Nõmper alustas äritegevusega juba 22 aastat tagasi, olles tol ajal 20-aastane. Kokku on ta aastate jooksul juhtinud 10 ettevõtet, kuid tänaseks on Ellex Raidla Advokaadibüroo OÜ mehe ainus hoolealune.

Ants Nõmper juhitud endistest ettevõtetest, on täna kõige edukam METAGRUPP OÜ. Seda ettevõtet juhib 2 juhatuse liiget, kes annavad tööd 13-le inimesele ja teevad käivet 2,05 miljonit eurot (2018. aasta prognoos).

Ants oli selles ettevõtes juhatuse liige 20 aastat tagasi, juhtides tol ajal ettevõtet kokku ligikaudu 6 kuud. Viimati lahkus Ants Nõmper 7 aastat tagasi ettevõttest EESTI IT-ÕIGUSE MTÜ, jõudes juhtida seda ettevõtet 5 aastat. Ettevõte on tänaseks Äriregistrist kustutatud.

Gerli Kilusk alustas äritegevusega juba 15 aastat tagasi, olles tol ajal 21-aastane. Kokku on ta aastate jooksul juhtinud 8 ettevõtet, millest täna on 2 ettevõtte juhatuses ja 1 neist on aktiivse majandustegevusega (sh.käibemaksukohuslased).

Gerli Kilusk juhitud endistest ettevõtetest, on täna kõige edukam ITW CONSTRUCTION PRODUCTS OÜ. Seda ettevõtet juhib 2 juhatuse liiget, kes annavad tööd 7-le inimesele ja teevad käivet 5,02 miljonit eurot (2018. aasta prognoos).

Gerli oli selles ettevõtes juhatuse liige 8 aastat tagasi, juhtides tol ajal ettevõtet kokku ligikaudu 3 aastat. Viimati lahkus Gerli Kilusk 6 kuud tagasi ettevõttest ADVOKAADIBÜROO PRIMUS OÜ, jõudes juhtida seda ettevõtet 8 aastat. Ettevõte on tänaseks Äriregistrist kustutatud.

Martin Triipan alustas äritegevusega juba 17 aastat tagasi, olles tol ajal 22-aastane. Kokku on ta aastate jooksul juhtinud 4 ettevõtet, millest täna on 2 aktiivse ettevõtte juhatuses. Viimati lahkus Martin Triipan 7 aastat tagasi ühistust TALLINN, KOIDU TN 87 KÜ, jõudes juhtida seda korteriühistut 5 aastat.

Toomas Vaher alustas äritegevusega juba 7 aastat tagasi, olles tol ajal 37-aastane. Ellex Raidla Advokaadibüroo OÜ on ainus ettevõte, mida mees on oma karjääri jooksul juhtinud.

Kõigi Ellex Raidla Advokaadibüroo OÜ juhatuse liikmete ettevõtluskarjäärist saate eriti põhjaliku ülevaate, kui proovite tasuta Inforegistri täislahendust.

Loe selle ettevõttega seotud uudiseid

Rohkem sarnaseid postitusi

Kommentaarid ja hinnangud

Aitäh kommenteerimast! Kommentaar on ülevaatamisel ja avaldatakse kinnitamise järel.
Roosikrantsi tn 2 Inforegister.ee

Artikli avaldamisel on antud ettevõtte Krediidiskoor usaldusväärne

Inforegister.ee
Reiting: 5

Sulle võib veel meeldida

Hinda ja kommenteeri firmat

ELLEX RAIDLA ADVOKAADIBÜROO OÜ

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga.

Reiting:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga