Lisa oma ettevõtte lugu Storybooki

Liitu Inforegistriga tasuta. Hakka kasutajaks

REGISTER OÜ: Uus teaduspõhine maineskoor – milline on Sinu reputatsioon?

Kõigile teada-tuntud ettevõtete maineskoor on Inforegistris aastaid olnud üleval üksnes ühe koondnumbrina, millel puudub viide väärtushinnangule. Üsna keeruline oleks täna kokku lugeda kõiki neid küsimusi ja arvamusi, mis on Inforegistrit aastate jooksul saatnud justnimelt Maineskoori ümber.

Lihtne selgitus on meil seni olnud: „Mainepunktid genereeritakse ettevõtetele automaatse algoritmiga, mis mõõdab ettevõtte suurust, aktiivsust, vanust, edukust, toimekust, summeerides tulemuse ühtseks arvuks. Algoritm arvestab andmete väärtust ja hulka, mida väärtuslikumad on ettevõtte andmed (suur põhikapital, kõrge finantsreiting jm) ja mida avatum on ettevõte (kontaktid, veeb, meta-andmed, sotsiaalmeedia jms), seda suurem on maineskoor ja vastupidi, ettevõtetel, kellel puuduvad kontaktid, esinevad võlad, esitamata on majandusaasta aruanded jms, võib maineskoor olla ka miinustes.“

Nüüd aga oleme saanud maineskoori algoritmile olulised täiendused ja anname seekord juurde ka täpsemad tulemused ehk väärtused.

Uus maineskoor on ettevõtete reputatsiooni mõõdik, mis moodustub ettevõtte viie ärijuhtimiseprotsessi kvaliteedimõõdiku kombinatsioonil:

  • Brändijuhtimine
  • Krediidijuhtimine
  • Müügijuhtimine
  • Personalijuhtimine
  • Varade juhtimine

Ms

Maineskoori väärtused jaotuvad astmeteks – kuni 5 joone ülemist aset (kõrged väärtused) ja kuni 5 joone alumist astet (madalad väärtused).

Kui maineskoori näitajad (“derivaadid”) töötati varasemalt välja valdkonna ekspertide poolt, siis uus analüütiline mudel on juba andmeteadus-põhine, mille tõttu saame nüüdsest ettevõtete juhtimisprotsesside kvaliteeti ja nende väärtusastmeid täpsemini välja tuua.

Mudeli väljatöötamises kasutati valdkonna ekspertide derivaate, mille pinnalt töötati välja ärijuhtimise protsesside tunnused ja nende mõju –  ühtekokku kasutati ligikaudu 1200 erinevat tunnust. Tulemused teisandati valdkonnapõhiselt ettevõtetele nende suuruste järgi ja saavutati tunnuste mõju avaldavad tegurid.

Olgu siinjuures välja toodud, et andmeteaduspõhise mainekoori mudeli algoritmis on kasutusel ka tunnused, mis pärinevad veebist leiduvate andmete põhjal.

Kõiki väljatöötatud analüütilisi mudeleid pakume ka REGISTER API rakendusliidese või CSV-failidega kõigile huvilistele reaalajas uuendustega või päringutega. Olles kursis intelligentse teabega, oskad paremini müüa ja rohkem kulusid kokku hoida. 

Vaata REGISTER API rakendusliidese: masinloetavate andmete loetelu

 

Register OÜ Storybook

Kommentaarid ja hinnangud

Aitäh kommenteerimast! Kommentaar on ülevaatamisel ja avaldatakse kinnitamise järel.
Tartu linn, Raudtee tn 102

Artikli avaldamisel on antud ettevõtte Krediidiskoor usaldusväärne

Reiting: 5

Register OÜ seosed veebis

Veebisügavustest Register OÜ kohta leiduvad nimed, märk- ja omadussõnad aitavad mõista selle ettevõtte olemust, suhteid, väärtuslikkust või traagikat.

Storybook soovitab

0.01
REGISTER OÜ
Registrikood: 11735006

Soovitame sarnaseid artikleid

Register OÜ teadaanded ja kuulutused

Lae veel teadaandeid

Hinda ja kommenteeri firmat

Register OÜ

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga.

Reiting:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga