Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

ALLFILM OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

3 358 külastajat

57 jälgijat

ALLFILM OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, ALLFILM OÜ sündis 25 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis ALLFILM OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2018 aasta käive (1.69 miljon eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti A. T. (13.06.1964) ja L. P. (06.05.1960). ALLFILM OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 31 aastane, A. T. parimas nooruses 35 aastane, L. P..

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne ALLFILM OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam ALLFILM OÜ eesotsas ei toimeta.

L. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne ALLFILM OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam ALLFILM OÜ eesotsas ei toimeta.

ALLFILM OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Kinofilmide, videote ja telesaadete tootmine" turul 3 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 7.0 miljonit eurot, millest ALLFILM OÜ osa on tubli 22.1%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Info ja side

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..