Meedialeht
Vali raport X

ANTAARES AS

Meedialeht ja uudisvoog

4 783 külastajat

50 jälgijat

ANTAARES AS: Palgarallilugu

Aasta 2020 III kvartalis kuulus ANTAARES AS meeskonda 35 töötajat, kellele maksti hinnanguliselt keskmist brutotöötasu 1 315 EUR/kuus.

VÕRDLUS EELMISE KVARTALIGA

Võrreldes II kvartaliga vähenes viimasel kvartalil meeskond 2 liikme võrra (-6%) ja keskmine töötasu suurus töötaja kohta ei muutunud.

AASTA KOKKUVÕTE

Aasta lõikes saab töötaja ühes kuus keskmiselt palka 1 260 EUR ja teeb sealjuures käivet ettevõttele keskmiselt 13 408 EUR. Tööjõukulude osakaal käibest moodustab keskmiselt 13 protsenti.

PALGARALLI

Palgaralli tõusuks ettevõttel vahendeid tõenäoliselt piisaks, sest viimati deklareeritud majandusaastal (2019) lõpetas ettevõte kasumiga, mille ärajagamisel töötajatele võrdsuse printsiibil saaks iga töötaja palka tõsta maksimaalselt veel 4 EUR/kuus (kogupalga fond) ja sel juhul lõpetaks ettevõte oma majandusaasta samasuguse kasumiga summas 57 EUR.

VÕRDLUS VALDKONNA KESKMISEGA

ANTAARES AS tegutseb sektoris EHITUS, kus ühele töötajale makstakse töötasu keskmiselt 1 030 EUR kuus. Lääne-Viru, kus ettevõte tegutseb, on keskmine töötasu 961 EUR kuus. *

* Keskmine töötasu on arvestatud Maksu- ja Tolliameti andmetel viimase 4 kvartali tasutud tööjõumaksude arvestuse järgi (välistatud on ettevõtted, kes maksavad töötasu alla miinimumpalga või ei maksa tööjõumakse üldse).
Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Ehitus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..