Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

ALRAAV TÜ

Meedialeht ja uudisvoog

46 külastajat

0 jälgijat

ALRAAV TÜ: Sünnilugu

ALRAAV TÜ juriidilise keha sünnikuupäevaks on 14.03.1996, kuid äritegevust ei alustatudki.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis ALRAAV TÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kadunud või deklareerimata käive annab alust muretseda, et kas on alanud hääbumine?

Selle firma panid püsti R. A. (19.10.1943), A. A. (13.10.1972) ja V. A. (31.05.1946). ALRAAV TÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel küpses vanuses 52 aastane, R. A. toredas tudengieas 23 aastane, A. A. kaunis keskeas 49 aastane, V. A..

R. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne ALRAAV TÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. ALRAAV TÜ eesotsas on juht tänase päevani.

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne ALRAAV TÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. ALRAAV TÜ eesotsas on juht tänase päevani.

V. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne ALRAAV TÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. ALRAAV TÜ eesotsas on juht tänase päevani.

ALRAAV TÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Jookide serveerimine" turul 17 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 16.3 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Toit ja majutus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..