Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

KOHIWOOD OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

120 külastajat

0 jälgijat

KOHIWOOD OÜ: Sünnilugu

Antsla linna kandis toimetav ettevõte, KOHIWOOD OÜ sündis 24 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis on aga tänaseks kokku kuivanud.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis KOHIWOOD OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kadunud või deklareerimata käive annab alust muretseda, et kas on alanud hääbumine?

Selle firma panid püsti P. P. (24.05.1966) ja A. V. H.. KOHIWOOD OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 29 aastane, P. P. Anssi Veli-Matti Hintsa.

P. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne KOHIWOOD OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. KOHIWOOD OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

A. V. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne KOHIWOOD OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. KOHIWOOD OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

KOHIWOOD OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Muu teenindus" turul 85 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 267.9 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Teenused

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..