Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

KOHIWOOD OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

120 külastajat

0 jälgijat

KOHIWOOD OÜ: Tudulugu

Võru kandi aadressiga ettevõte, KOHIWOOD OÜ registreeriti 24 aastat tagasi, veel kantpeade ja hundiseaduste aegu. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab P. P..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 4 267 tk ehk 17.6% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Muu teenindus" riiulisse vorbitud 973 ettevõtet (31.9% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis KOHIWOOD OÜ on oma vanuse poolest juba sambla selga kasvatanud.

Selle firma pani püsti P. P. ja selle juhatuse liikme toolile istus küpses vanuses 54-aastane mees, P. P. (s. 24.05.1966). Värskel juhatuse liikmel ei olnud siis veel varasemat kogemust ette näidata. Magajat tööle sundida ta ei suutnud või ei soovinud ning ootab ettevõtte imelist ärkamist. KOHIWOOD OÜ ei ole oma eluajal teisi juhatuse liikmeid näinud ja igal juhul jäi juhatuse musu ilmselgelt lahjaks, sest okasroosike elumärke ei ilmutanud.

Okasroosikese ärataja P. P. ei saa äriedu ette näidata, sest ei oma juhatuse liikmena seoseid ühegi teise ettevõttega.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Teenused

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..