Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

MADIS SCHMIDT OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

129 külastajat

1 jälgija

MADIS SCHMIDT OÜ: Tudulugu

Rapla kandi aadressiga ettevõte, MADIS SCHMIDT OÜ registreeriti 25 aastat tagasi, veel kantpeade ja hundiseaduste aegu. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis.

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 14 799 tk ehk 32.9% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Jaemüük spetsialiseerimata kauplustes, kus on ülekaalus toidukaubad, joogid ja tubakatooted" riiulisse vorbitud 395 ettevõtet (48.2% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis MADIS SCHMIDT OÜ on oma vanuse poolest juba sambla selga kasvatanud.

Selle firma pani püsti M. S. ja selle juhatuse liikme toolile istus juba pensionieas 72-aastane mees, K. S. (s. 18.01.1948). Värskel juhatuse liikmel ei olnud siis veel varasemat kogemust ette näidata. Magajat tööle sundida ta ei suutnud või ei soovinud ning ei ole enam selles ettevõttes. MADIS SCHMIDT OÜ juures on aja jooksul olnud 3 erinevat juhatuse liiget, kuid nende musu jäi vist lahjaks, sest okasroosike ikkagi mingeid elumärke ei ilmutanud.

Okasroosikese ärataja K. S. ei saa äriedu ette näidata, sest ei oma juhatuse liikmena seoseid ühegi teise ettevõttega.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..