Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

ROLAND OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

317 külastajat

2 jälgijat

ROLAND OÜ: Sünnilugu

Harju maakonnas toimetav ettevõte, ROLAND OÜ sündis 24 aastat tagasi, veel värskel krooniajal kuid seisis 1 aastat "riiulis", enne kui elumärki andis ja algas äritegevus, mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis ROLAND OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti K. R. (09.04.1947) ja M. E. (15.06.1968). 23 aastat tagasi puhusid ettevõttele elu sisse tol hetkel kaunis keskeas 48 aastane, K. R. parimas nooruses 27 aastane, M. E..

K. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne ROLAND OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. ROLAND OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

M. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne ROLAND OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam ROLAND OÜ eesotsas ei toimeta.

ROLAND OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Auditeerimine" turul 19 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 11.6 miljonit eurot, millest ROLAND OÜ osa on kahanenud alla 0.0%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kutsetegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..