×
Irid

Alusta vestlust ja saada sõnum

S. B.´le

×
Irid

BK EESTI OĂś

Meedialeht ja uudisvoog
BK EESTI OĂś: SĂĽnnilugu

BK EESTI OĂś: SĂĽnnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, BK EESTI OÜ sündis 25 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis BK EESTI OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Noh ja nende ilus 2020 aasta neljanda kvartali käivegi (2732435.43 eurot) kinnitab, et küllap juhid ikka teavad, mis teevad.

Selle firma pani pĂĽsti K. J. P.. BK EESTI OĂś juhatuse liikme toolile istus tol hetkel kaunis keskeas 36 aastane, K. J. P..

K. J. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne BK EESTI OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on BK EESTI OÜ-s mitugi korda juhitööd teinud, kuid tänaseks juba muud väljakutsed valinud.

BK EESTI OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Elektroonika- ja telekommunikatsiooniseadmete ning nende osade hulgimüük" turul 18 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 537.6 miljonit eurot, millest BK EESTI OÜ osa on tubli 1.6%!

×
Irid

Kommentaare ei ole


Lisan kommentaari

Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

kõik artiklid