EESTI TÕUSIGADE ARETUSÜHISTU TÜH: Sünnilugu
Tartu linna kandis toimetav ettevõte, EESTI TÕUSIGADE ARETUSÜHISTU TÜH sündis 27 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.
Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis EESTI TÕUSIGADE ARETUSÜHISTU TÜH on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Noh ja nende ilus 2019 aasta käivegi (1486694.00 eurot) kinnitab, et küllap juhid ikka teavad, mis teevad.
Selle firma panid püsti R. K. ja K. K.. EESTI TÕUSIGADE ARETUSÜHISTU TÜH juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 36 aastane, R. K. kaunis keskeas 38 aastane, K. K..
EESTI TÕUSIGADE ARETUSÜHISTU TÜH kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Loomakasvatuse abitegevused" turul 10 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 32.0 miljonit eurot, millest EESTI TÕUSIGADE ARETUSÜHISTU TÜH osa on tubli 4.3%!