Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

REITING PR OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

2 108 külastajat

83 jälgijat

REITING PR OÜ: Riigihangete lugu

REITING PR OÜ on läbi aja võitnud erinevaid riigihankeid, sagedusega keskmiselt 34 korda aastas ja esimene neist võideti 10 aastat tagasi, aastal 2010. Riigipirukast on ettevõte osa saanud kokku 340 korda, vastutasuks on kodanike hüvanguks teenust osutatud või töid tehtud 42 887 602 euro eest. Seda on juba kokku ühe päris eduka ettevõtte aastakäibe jagu.

Rekordiline oli ettevõtte jaoks aga aasta 2018, mil võideti kõige suuremas summas hange "Eesti keele koolitus vene keele baasil", kogumaksumusega 4 500 000 eurot. Loorberitele puhkama ei jäädud, ka muud tööd tehti sama suure hooga ja 2018. aasta käive panigi varasematele pika puuga ära.

Keskmiselt moodustab ühe võidetud hanke osakaal REITING PR OÜ käibest aga tervelt 55%! Seda on väga palju ja riigihankest saadava sissetuleku ära langemine annaks firma käibele ilmselt surmahoobi.

Sestap on täiesti mõistetav ka ettevõtte aktiivsus hangetel – kokku on REITING PR OÜ nende võidetud hangete kohta üldse riigihangetel osalenud (teinud pakkumisi) 340 korda. Arvestades riigihangetega kaasnevat bürokraatiat, röövib see ilmselt muu rahateenimise arvelt palju aega.

Tegu on seejuures igati väärika partneriga riigile, kes ise maksab mõnel juhul riigikassasse makse rohkem või sama palju, kui on saadud müügikäivet riigihankel osalemisest. Nagu oma klassi oivik, ei ole see ettevõte oma ajaloos jätnud täitmata ei maksu- ega aruandluskohustusi, ega jätnud äripartnereid pika ninaga.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Haridus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..