Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

TAURE AS

Meedialeht ja uudisvoog

3 132 külastajat

76 jälgijat

TAURE AS: Palgarallilugu

Aasta 2020 III kvartalis kuulus TAURE AS meeskonda 46 töötajat, kellele maksti hinnanguliselt keskmist brutotöötasu 2 723 EUR/kuus.

Võrdlus eelmise kvartaliga

Võrreldes II kvartaliga meeskonna suurus ei muutunud.

Aasta kokkuvõte

Aasta lõikes saab töötaja ühes kuus keskmiselt palka 2 292 EUR ja teeb sealjuures käivet ettevõttele keskmiselt 45 226 EUR. Tööjõukulude osakaal käibest moodustab keskmiselt 8 protsenti.

Palgaralli

Palgaralli tõusuks ettevõttel vahendeid tõenäoliselt piisaks, sest viimati deklareeritud majandusaastal (2019) lõpetas ettevõte kasumiga, mille ärajagamisel töötajatele võrdsuse printsiibil saaks iga töötaja palka tõsta maksimaalselt veel 874 EUR/kuus (kogupalga fond) ja sel juhul lõpetaks ettevõte oma majandusaasta samasuguse kasumiga summas 10 489 EUR.

Võrdlus valdkonna keskmisega

TAURE AS tegutseb sektoris HULGI- JA JAEKAUBANDUS; MOOTORSÕIDUKITE JA MOOTORRATASTE, kus ühele töötajale makstakse töötasu keskmiselt 1 120 EUR kuus. Järva, kus ettevõte tegutseb, on keskmine töötasu 1 052 EUR kuus. *

* Keskmine töötasu on arvestatud Maksu- ja Tolliameti andmetel viimase 4 kvartali tasutud tööjõumaksude arvestuse järgi (välistatud on ettevõtted, kes maksavad töötasu alla miinimumpalga või ei maksa tööjõumakse üldse).
Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..