Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

BALTI REALISEERIMISKESKUS OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

2 042 külastajat

79 jälgijat

BALTI REALISEERIMISKESKUS OÜ: Sünnilugu

Harju maakonnas toimetav ettevõte, BALTI REALISEERIMISKESKUS OÜ sündis 24 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis BALTI REALISEERIMISKESKUS OÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti K. K. (06.05.1971), T. R. (21.07.1973) ja M. T. (10.10.1968). BALTI REALISEERIMISKESKUS OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel toredas tudengieas 24 aastane, K. K. toredas tudengieas 22 aastane, T. R. parimas nooruses 27 aastane, M. T..

K. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne BALTI REALISEERIMISKESKUS OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam BALTI REALISEERIMISKESKUS OÜ eesotsas ei toimeta.

T. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne BALTI REALISEERIMISKESKUS OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on BALTI REALISEERIMISKESKUS OÜ-s mitugi korda juhitööd teinud, kuid tänaseks juba muud väljakutsed valinud.

M. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Täna ta siiski enam BALTI REALISEERIMISKESKUS OÜ eesotsas ei toimeta.

BALTI REALISEERIMISKESKUS OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük" turul 40 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 688.9 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..