Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

BALTI REALISEERIMISKESKUS OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

2 042 külastajat

79 jälgijat

BALTI REALISEERIMISKESKUS OÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, BALTI REALISEERIMISKESKUS OÜ registreeriti 24 aastat tagasi, veel kantpeade ja hundiseaduste aegu. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab M. S..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 14 799 tk ehk 32.9% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük" riiulisse vorbitud 477 ettevõtet (27.8% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis BALTI REALISEERIMISKESKUS OÜ on oma vanuse poolest juba sambla selga kasvatanud.

Selle firma pani püsti E. S. ja selle juhatuse liikme toolile istus juba pensionieas 51-aastane mees, M. T. (s. 10.10.1968). Värskel juhatuse liikmel ei olnud siis veel varasemat kogemust ette näidata. Magajat tööle sundida ta ei suutnud või ei soovinud ning ei ole enam selles ettevõttes. BALTI REALISEERIMISKESKUS OÜ juures on aja jooksul olnud 15 erinevat juhatuse liiget, kuid nende musu jäi vist lahjaks, sest okasroosike ikkagi mingeid elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige M. T. on selline tegija, kellel ettevõtteid juhtida 6, kuid tulemused kurvad – tema käe all tehti käivet (kokku 0) ja kasumit oma omanikele 0 euro ulatuses (2019) a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..