Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

ROKSAM OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

167 külastajat

5 jälgijat

ROKSAM OÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, ROKSAM OÜ registreeriti 24 aastat tagasi, veel kantpeade ja hundiseaduste aegu. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab S. S..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 6 531 tk ehk 26.9% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Muud eriehitustööd" riiulisse vorbitud 390 ettevõtet (28.1% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis ROKSAM OÜ on oma vanuse poolest juba sambla selga kasvatanud.

Selle firma pani püsti V. M. ja selle juhatuse liikme toolile istus juba pensionieas 77-aastane naine, V.M. (s. 18.11.1942). Värskel juhatuse liikmel ei olnud siis veel varasemat kogemust ette näidata. Magajat tööle sundida ta ei suutnud või ei soovinud ning on siirdunud mujale. ROKSAM OÜ juures on aja jooksul olnud 4 erinevat juhatuse liiget, kuid nende musu jäi vist lahjaks, sest okasroosike ikkagi mingeid elumärke ei ilmutanud.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Ehitus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..