Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

TÕRVA TARBIJATE ÜHISTU TÜH

Meedialeht ja uudisvoog

918 külastajat

34 jälgijat

TÕRVA TARBIJATE ÜHISTU TÜH: Palgarallilugu

Aasta 2020 III kvartalis kuulus TÕRVA TARBIJATE ÜHISTU TÜH meeskonda 115 töötajat, kellele maksti hinnanguliselt keskmist brutotöötasu 910 EUR/kuus.

Võrdlus eelmise kvartaliga

Võrreldes II kvartaliga vähenes viimasel kvartalil meeskond 7 liikme võrra (-6%) ja töötasu tõsteti summas keskmiselt 195 EUR töötaja kohta (21%).

Aasta kokkuvõte

Aasta lõikes saab töötaja ühes kuus keskmiselt palka 763 EUR ja teeb sealjuures käivet ettevõttele keskmiselt 9 181 EUR. Tööjõukulude osakaal käibest moodustab keskmiselt 13 protsenti.

Palgaralli

Palgaralli tõusuks ettevõttel vahendeid tõenäoliselt piisaks, sest viimati deklareeritud majandusaastal (2019) lõpetas ettevõte kasumiga, mille ärajagamisel töötajatele võrdsuse printsiibil saaks iga töötaja palka tõsta maksimaalselt veel 54 EUR/kuus (kogupalga fond) ja sel juhul lõpetaks ettevõte oma majandusaasta samasuguse kasumiga summas 650 EUR.

Võrdlus valdkonna keskmisega

TÕRVA TARBIJATE ÜHISTU TÜH tegutseb sektoris HULGI- JA JAEKAUBANDUS; MOOTORSÕIDUKITE JA MOOTORRATASTE, kus ühele töötajale makstakse töötasu keskmiselt 1 120 EUR kuus. Valga, kus ettevõte tegutseb, on keskmine töötasu 927 EUR kuus. *

* Keskmine töötasu on arvestatud Maksu- ja Tolliameti andmetel viimase 4 kvartali tasutud tööjõumaksude arvestuse järgi (välistatud on ettevõtted, kes maksavad töötasu alla miinimumpalga või ei maksa tööjõumakse üldse).
Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..