Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

TÕRVA TARBIJATE ÜHISTU TÜH

Meedialeht ja uudisvoog

918 külastajat

34 jälgijat

TÕRVA TARBIJATE ÜHISTU TÜH: Sünnilugu

Tõrva linna kandis toimetav ettevõte, TÕRVA TARBIJATE ÜHISTU TÜH sündis 24 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis TÕRVA TARBIJATE ÜHISTU TÜH on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (10.96 miljon eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma pani püsti O. T.. TÕRVA TARBIJATE ÜHISTU TÜH juhatuse liikme toolile istus tol hetkel kaunis keskeas 43 aastane, O. T..

O. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne TÕRVA TARBIJATE ÜHISTU TÜH rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam TÕRVA TARBIJATE ÜHISTU TÜH eesotsas ei toimeta.

TÕRVA TARBIJATE ÜHISTU TÜH kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Jaemüük spetsialiseerimata kauplustes, kus on ülekaalus toidukaubad, joogid ja tubakatooted" turul 114 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 1042.7 miljonit eurot, millest TÕRVA TARBIJATE ÜHISTU TÜH osa on tubli 1.3%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..