Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

ALFONS HAKANS AS

Meedialeht ja uudisvoog

2 320 külastajat

209 jälgijat

ALFONS HAKANS AS: Riigihangete lugu

ALFONS HAKANS AS on läbi aja võitnud erinevaid riigihankeid, sagedusega keskmiselt 1,1 korda aastas ja esimene neist võideti 9 aastat tagasi, aastal 2011. Riigipirukast on ettevõte osa saanud kokku 10 korda, vastutasuks on kodanike hüvanguks teenust osutatud või töid tehtud 1 133 694 euro eest. See teeb umbes sama palju, kui on mõne pisivalla aastaeelarve maht.

Rekordiline oli ettevõtte jaoks aga aasta 2011, mil võideti kõige suuremas summas hange "Laevaperega vedurlaeva prahtimine jäämurdetööde teostamiseks Pärnu ja Liivi lahel", kogumaksumusega 300 000 eurot. Hanke võitmine võimaldas vist rahulikumalt võtta, sest olulist käibekasvu see ettevõttele ei andnud.

Keskmiselt moodustab ühe võidetud hanke osakaal ALFONS HAKANS AS käibest 1/86. Riigihankest saadava sissetuleku ära langemine käibes väga hullusti tunda ei annaks, aga pingutama mujal sunniks ikka.

Kokku on ALFONS HAKANS AS nende võidetud hangete kohta üldse riigihangetel osalenud (teinud pakkumisi) 10 korda.

Tegu on seejuures igati väärika partneriga riigile, kes ise maksab aastas riigikassasse makse rohkem, kui on saanud müügikäivet kõikidest oma riigihangetel osalemistest kokku. Nagu oma klassi oivik, ei ole see ettevõte oma ajaloos jätnud täitmata ei maksu- ega aruandluskohustusi, ega jätnud äripartnereid pika ninaga.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Transport

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..